Úvod Šport Pamiatku Ľuboša Mihálika si uctia aj starí páni Moravian a Slovana Bratislava

Pamiatku Ľuboša Mihálika si uctia aj starí páni Moravian a Slovana Bratislava

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Moravanoch nad Váhom budú v sobotu spomínať na Ľuboša Mihálika. Vo futbalovom areáli v obci pripravili športový deň, ktorým si chcú uctiť pamiatku tohto bývalého mládežníckeho trénera a hlavne skvelého človeka, ktorý v novembri minulého roka podľahol zákernej chorobe Download 52 volumes of one piece.

mihalikV sobotu 5 윤리경영 다운로드. septembra od 10.00 začne v Moravanoch turnaj futbalových prípraviek ročníkov 2006, kde si sily zmerajú mladíci z FK Senica, Spartaka Trnava, Slovana Dusla Šaľa a Futbalovej školy Róberta Hanka, kde Mihálik naposledy pôsobil Others are hell 6.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

O 15.00 vybehnú na futbalovú exhibíciu bývalí hráči Moravian nad Váhom, ktorí sa podpísali pod najväčšiu slávu futbalu v obci ležiace v tesnom dotyku Piešťan Java ftp file download. Proti nim sa postavia starí páni Slovana Bratislava.

moravany-slovanZa Moravany nastúpia brankári Gabriš, Tomášik a hráči do poľa Krajčo, Miklovič, Havrlent, Varga, F 명상 음악 mp3 다운로드. Lančarič, Talajka, Koprna, Zajac, Piovarči, Švestka, Majerský. Tím doplnia synovia Ľuboša Mihálika Lukáš a Tomáš, ktorí hrávajú za mládežnícke kategorie Spartaka 알뷰어 다운로드.

Oldboys Slovana avizovali, že hrať prídu mnohé známe mená ako Fišan, Timko, Kinder, Kinier, Slovák, Tittel, Pav. Sedlák, Krištofík, T 클리앙 윈도우10 다운로드. Jančula, Glonek, Chvíla, Pecko, Majoroš, Gostič, Hrdlička, Cvetler či Vankovič.

Počas celého dňa bude pripravené občerstvenie, organizátori mysleli aj na najmladších účastníkov, pre ktorých nachystali detské atrakcie 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드.

Ľuboš Mihálik zomrel 6. novembra 2014 vo veku 48 rokov. Rodák z Krakovian, ktorý žil v Piešťanoch so svojou rodinou, patril k veľkým futbalovým nadšencom Emergency Contact Network form.

Roky sa venoval futbalovej mládeži v Piešťanoch, neskôr pracoval vo Futbalovej škole Róberta Hanka v Moravanoch nad Váhom, kde vychovával práve chlapcov z ročníka 2006 유오기 다운로드.

Autor : Ján Král / TH

REKLAMA