O víťazovi rozhodli až penalty

Výber futbalových hviezd piešťanského regiónu si pod vedením bývalého reprezentačného trénera Jána Kociána  vo štvrtok 21. júna zmeral sily v Trebaticiach  s americkým univerzitným mužstvom  Colorado College Tigers. Zápas skončil v riadnej hracej dobe remízou 2:2 a o víťazovi rozhodli až penalty, v ktorých boli Američania úspešnejší.

[singlepic id=31766 w=320 h=240 float=right]V prvom polčase nastúpil za domáce mužstvo aj slovenský reprezentant Filip Hološko, ktorý si momentálne užíva dovolenku doma. Tá sa mu však kráti, pretože už 2. júla cestuje do Turecka, kde mu začína klubová príprava. V zápase s americkými študentami sa mu nepodarilo gólovo presadiť. Po prvom polčase sa musel ponáhľať za ďalšími povinnosťami, ale stihol ešte rozdať autogramy fanúšikom.

Americké družstvo CC Tigers odohralo v rámci prípravy na jesennú časť ich ligy, zápasy v Nemecku, v Poľsku, na Ukrajine a na Slovensku.