REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes a zajtra patrí berma Váhu a voda rieky najlepším pretekárom na vznášadlách z celej Európy. Preteky odštartovali dnes dopoludnia tréningami ezphoto3 vp 다운로드. Popoludní jazdci absolvovali prvé dve rozjazdy vo všetkých kategóriach.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Okrem vznášadiel sa diváci mohli potešiť tiež jazdou člnov Klasik a ukážkami jazdy rýchlostného motorového člnu Formula 500 majstra sveta Róberta Hencza aac 코덱. Prestávku spestrili svojimi vystúpeniami vodní lyžiari, hasiči, ale divákov musela zaujať i aquafly show.

Zajtrajší program tretieho kola Majstrovstiev Európy začína o 10:00 h  tréningami F1, 2, 50, S, J, N a člnov Klasik 디알도스 다운로드. Počas prestávky od 11:30 h bude depo otvorené pre verejnosť, tešiť sa môžete na ukážky techniky hasičov, predvádzkačku vodného skútra a opäť aquafly show ldplayer.

Tretie rozjazdy začínajú o 12:30 h. Počas prestávky od 14:00 h môžete opäť nahliadnuť do depa, vidieť Formulu 500, vodných lyžiarov a aquafly 피닉스 다운로드. Štvrá rozjazda začína o 14:30 h. Vrcholom bude o 16:00 h Open pretek – spoločný pretek všetkých kategórií okrem FN a FJ. Vyhlásenie výsledkov je naplánované na 16:30 h 마이크로소프트 공식 다운로드.

Pozrite si, ako to dnes na ME vyzeralo:

-th- Foto: Tomáš Hudcovič a Viktor Vrábel

 

REKLAMA