Úvod Reklama Mestská futbalová liga má nového partnera, na pláne je brigáda

Mestská futbalová liga má nového partnera, na pláne je brigáda

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mestská futbalová liga odštartuje už v sobotu 8. apríla o 9.00 hodine jarnú časť, pričom názov doplní meno nového partnera, ktorým je spoločnosť Magna Energia 호텔델루나 4화 다운로드. Tabuľku po zime vedie o skóre tím Olympic, pred družstvom HPN Stars (Ajax), tretiu priečku okupujú Red Houses. Zástupcovia PFK Piešťany v posledných dňoch nezaháľali a s pomocou tímu MFL Skauti opravili ploty okolo tréningových plôch, vymenili striedačky a chystajú aj dokončenie terasy Športhotel Baru 이안 텍본 다운로드. Hlavná budova štadiónu dostala novú modro-bielo-žltú fasádu. V sobotu je od 8.30 na pláne brigáda, na ktorú sú pozvaní všetci, čo sa rozhodnú skrášliť miestny futbalový štadión. 

Na futbalovom štadióne prebiehajú práce už niekoľko týždňov Sandart. „Najnovšie sme v pondelok vymenili striedačky, a keďže tie staré zasahovali do ôsmej bežeckej dráhy, po konzultácii s atlétmi sme nové posunuli o takmer meter, aby bola dráha plnohodnotne využitá 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Do soboty by sme zároveň radi dokončili zámkovú dlažbu terasy Športhotel Baru,“ hovorí šéf piešťanského klubu Erik Hlavatý, ktorý podľa jeho slov v klube, spolu s výkonným výborom, trávia všetok voľný čas next Girl Age Screensaver.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ešte predtým sa spravila vonkajšia fasáda objektu z prístupovej strany, zrenovovala sa vstupná hala a aktívni hráči tímu Skauti z Mestskej futbalovej ligy MAGNA ENERGIA opravili ploty okolo tréningových plôch a umelej trávy Internet Explorer 8.0. V sobotu vyzýva štatutár PFK fanúšikov i širšiu verejnosť, aby prišla s okrášľovaním areálu pomôcť: „S veľkou pokorou pozývam všetkých aktívnych ľudí, ktorí si v sobotu nájdu čas, aby prišli na štadión Dokuro apk. Budú sa maľovať zábradlia, upratovať vnútorné časti i tribúna, radi by sme oslobodili od buriny i atletickú dráhu s oválom a budeme potrebovať i silných chlapov, ktorí pomôžu s vynosením „bordelu“ na smetisko 사뿐사뿐 mp3 다운로드. Z toho tiež vyplýva, že budeme potrebovať väčšie auto na odvoz medzi deviatou a dvanástou.“

Všetky rekonštrukčné práce sa na štadióne robia vďaka podpore od firmy Respect Slovakia Tea Story video. PFK Piešťany má nové vedenie od augusta 2016. Odvtedy zastabilizovali a doplnili mládežnícke kategórie a prípravku, naštartovali mužský futbal i Mestskú futbalovú ligu a snažia sa o znovuobnovenie športových tried v Piešťanoch Far East Broadcasting. V momentálnej fáze rekonštruujú areál, v ktorom sa od 15. apríla budú konať Majstrovstvá Európy juniorov v rugby.

-lt,MB,TK PFK/Zdroj a grafika: PFK Piešťany – Active Pro-

REKLAMA