Úvod Novinky Máte doma malých skokanov? Skúste krasokorčuľovanie, možno z nich raz budú hviezdy

Máte doma malých skokanov? Skúste krasokorčuľovanie, možno z nich raz budú hviezdy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Máte doma ratolesti, ktoré skáču, behajú, jednoducho nevydržia na jednom mieste. Dajte im možnosť rásť a rozvíjať svoje schopnosti, vyskúšajte krasokorčuľovanie 애니콜 게임 다운로드. Skating Club Piešťany hľadá  nové talenty do krasokorčuliarskej prípravky a to už deti od 3,5 roka. Klub ponúka okrem korčuľovania aj všestrannú pohybovú prípravu vo forme atletiky, gymnastiky, baletu a tanca 타임스파이 다운로드.

Počas dvoch pretekárskych sezón, ktoré majú pretekári klubu za sebou, sa zúčastnili viacerých pretekov, slovenského pohára a taktiež majstrovstiev Slovenska Download departure. V minulej sezóne splnila nominačné kritéria Slovenského krasokorčuliarskeho zväzu pre účasť na Majstrovstvách Slovenskej republiky mladšieho žiactva a nádejí Paulína Beňová masterpieces. Na nich si zmerala sily so 14-timi najlepšími pretekárkami v kategórii Nádeje 7. Jej choreografia pozostávala z prvkov, ktoré zvládajú len tie najlepšie súperky spomedzi 7-ročných dievčat simple resume form. Paula vo svojej voľnej jazde zvládla predviesť zložitý skok Axel v kombinácií s Rittbergrom a umiestnila sa na peknom ôsmom mieste.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Možno aj vaše dieťa má talent práve pre tento šport a môže v ňom dosiahnuť pekné výsledky, ale predovšetkým rozvíjať samé seba po stránke fyzickej i osobnostnej Respond 1994 18. Zápis a prvá hodina sa bude konať v nedeľu 16. septembra o 16:45 h na zimnom štadióne v Piešťanoch. Registrovať sa môžete emailom skatingclubpiestany@gmail.com alebo telefonicky +421 944 332 600 Movie Maker Korean edition.

Skating Club Piešťany vznikol z iniciatívy bývalých krasokorčuliarok klubu TJ AKO Piešťany v roku 2015. Okrem športovej krasokorčuliarskej činnosti sa venuje v kurzoch aj všetkým, ktorí sa chcú naučiť korčuľovať, alebo zdokonaliť svoje schopnosti git 파일 다운로드. Od malých detí až po dospelých. Klub organizuje pre každú kategóriu záujemcov špeciálne kurzy zamerané, či už na rekreačné korčuľovanie a zdokonaľovanie techniky, alebo tiež príprava na krasokorčuľovanie, či hokej 문명의 충돌 다운로드.

Viac informácií na www.skatingclubpiestany.sk alebo na facebookovej stránke 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드.
PR Foto: Skating Club Piešťany

REKLAMA