Úvod Novinky Marko „Marušo“ Rybárik: Ak bude záujem, workoutové akcie budeme organizovať častejšie

Marko „Marušo“ Rybárik: Ak bude záujem, workoutové akcie budeme organizovať častejšie

Street workoutové ihrisko na Vážskej ulici bolo v sobotu 6. mája dejiskom športového podujatia a zaujímavého seminára o cvičení s vlastnou váhou tela 이지툰 다운로드. Začiatočníci i aktívni športovci si mohli vyskúšať tréning rôznej náročnosti a dozvedieť sa viac o správnej technike. Iniciátori akcie z miestnej firmy Octago zamýšľajú, že by podobné akcie v Piešťanoch robili na mesačnej báze 한글과컴퓨터 사전 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

„Hlavnou myšlienkou eventu bolo, aby sa ľudia rôznej vekovej kategórie stretli, spoločne si zacvičili, spoznali sa a naučili sa nové workoutové cviky s vlastnou váhou tela Download Buzz Thorns. Ak bude záujem, workoutové akcie budeme organizovať častejšie,“ povedal Marko „Marušo“ Rybárik, jeden z iniciátorov sobotňajšieho programu toe-ik.

Začalo sa spoločnou rozcvičkou a pokračovalo workshopom, kde boli vysvetlené jednotlivé varianty cvikov, ich technika a správne dýchanie good day. Začiatočníci vyskúšali ľahšie prevedenia cvikov, pomocou ktorých zvládnu pravidelným tréningom aj ťažšie prvky. Tréneri si rozdelili ženy a mužov, ukázali im vhodné silové techniky a strečing Han Kyung-ae. Na záver podujatia bola mini súťaž pozostávajúca zo zhybov, kľukov, dipov a drepov s výskokom. Dvaja najrýchlejší dostali vecné ceny od spoločnosti Octago 다이소 멤버십 다운로드.

-Katarína Mareková/Foto: Octago/Aktualizované – 10:39-

REKLAMA