Úvod Šport Kolkári sa stretnú na MS v Pobedime

Kolkári sa stretnú na MS v Pobedime

REKLAMA
Mlyny

Počas nadchádzajúceho víkendu 7. a 8. mája sa v Pobedime konajú Majstrovstvá Slovenska v kolkoch mužov. Zúčastnia sa ich výborní hráči, takže určite sa bude na čo pozerať.

Napríklad Ivan Čech majster sveta 2006 – víťaz svetového pohára 2011, trojnásobný majster Slovenska (2004,2006,2010), Radoslav Foltin – sedemnásobný majster Slovenska, Jozef Pešta – majster Slovenska v roku 2007, Ľubomír Bugár – majster Slovenska v roku 2009, ale aj domáci Ivan Žitňanský. Náš región bude zastupovať tiež František Milan z Rakovíc.

Linea Kryo

Časový harmonogram majstrovstiev Slovenska mužov 2011

 

Sobota 7. mája 2011

Časový rozvrh kvalifikácie

10.30 prezentácia prvej štvorice mužov a losovanie dráh

11.00 štart prvej štvorice mužov

20.30 ukončenie kvalifikácie a vyhlásenie výsledkov kvalifikácie

 

Účastníci :

11.00

Bugár Ľubomír Inter Bratislava

Kupčok Stanislav ŠK Modranka

Šujan Anton BKK Bánovce nad Bebravou

Tóth Richard TJ Slovan Šaľa

 

12.00

Marček Peter TJ Lokomotíva Vrútky

Beran Rastislav TJ Slavoj Veľký Šariš

Kyselica Ondrej ŽP Šport Podbrezová

Kuba Mikuláš PKŠ Košice

 

13.00 úprava dráh

 

13.05

Huba Marián TKK Trenčín

Jasenský Igor Inter Bratislava

Milan František TJ Rakovice

Kováč Milan Levice

 

14.05

Juris Viktor ŠKK Trstená

Pešta Vladimír TJ Tatran Spišská Nová Ves

Raffay Maroš MKK Magenzit Jelšava

Klubert Mikuláš TJ Tatran Spišská Nová Ves

 

15.05 úprava dráh

 

15.10

Kovařík Pavel MKK Magenzit Jelšava

Čech Libor KK Tatran Sučany

Mikulík Peter ŠK Modranka

Žitňanský Ivan KK Pobedim

 

16.10

Halaši Marián TJ Slavoj Sládkovičovo

Kürty Radoslav ŽP Šport Podbrezová

Chrenko Marek TKK Trenčín

Jankovič Milan ŠK Modranka

 

17.10 úprava dráh

 

17.15

Pešta Jozef TJ Tatran Spišská Nová Ves

Truska Jaroslav Inter Bratislava

Stankovič František ŠKK Trstená

Knapko Marek KK Tatran Sučany

 

18.15

Tomka Milan ŽP Šport Podbrezová

Šmatlík Róbert KK Rimavská Sobota

Bugár Ľubomír Spoje Bratislava

Foltin Radoslav ŽP Šport Podbrezová ŽP

 

19.15 úprava dráh

 

19.20

Kojnok Milan KK Rimavská Sobota

Magala Peter TJ Slavoj Veľký Šariš

Vadovič Bystrík ŽP Šport Podbrezová ŽP

Čech Ivan ŽP Šport Podbrezová – majster

 

Nedeľa 8. mája 2011

 

Finále

10.00

dráha č. 1 13 z kvalifikácie

dráha č. 2 14 z kvalifikácie

dráha č. 3 15 z kvalifikácie

dráha č. 4 16 z kvalifikácie

11.00

dráha č. 1 9 z kvalifikácie

dráha č. 2 10 z kvalifikácie

dráha č. 3 11 z kvalifikácie

dráha č. 4 12 z kvalifikácie

 

12.00 úprava dráh

 

12.05

dráha č. 1 5 z kvalifikácie

dráha č. 2 6 z kvalifikácie

dráha č. 3 7 z kvalifikácie

dráha č. 4 8 z kvalifikácie

 

13.05

dráha č. 1 1 z kvalifikácie

dráha č. 2 2 z kvalifikácie

dráha č. 3 3 z kvalifikácie

dráha č. 4 4 z kvalifikácie

 

Majstri SR jednotlivcov mužov 1998-2010 :

1998 : Radoslav Foltin TJ Slavoj Veľký Šariš 1858 (2x200HZ)

1999 : Radoslav Foltin TJ Slavoj Veľký Šariš 1821 (2x200HZ)

2000 : Radoslav Foltin ŽP Šport Podbrezová 1946 (2x200HZ)

2001 : Radoslav Foltin ŽP Šport Podbrezová 2005 (2x200HZ)

2002 : Radoslav Foltin ŽP Šport Podbrezová 2104 (2x200HZ)

2003 : Radoslav Foltin ŽP Šport Podbrezová 1162 (2x120HZ)

2004 : Ivan Čech ŽP Šport Podbrezová 1289 (2x120HZ)

2005 : Jozef Zeman Spoje Bratislava 1158 (2x120HZ)

2006 : Ivan Čech SKV Rot Weiss Zerbst 1329 (2x120HZ)

2007 : Jozef Pešta ŽP Šport Podbrezová 1237 (2x120HZ)

2008 : Radoslav Foltin ŽP Šport Podbrezová 1334 (2x120HZ)

2009 : Bugár Ľubomír Inter Bratislava 1309 (2x120HZ)

2010 : Ivan Čech ŽP Šport Podbrezová 1275 (2x120HZ)

REKLAMA

REKLAMA