Úvod Novinky Kanoistika: Piešťanci na Nováckej Päťstovke úspešne, domov priniesli až 25 medailí

Vodáci z piešťanského klubu Kajak & Kanoe sa počas prvého júlového víkendu zúčastnili pretekov v rýchlostnej kanoistike pod názvom Novácka Päťstovka, kde si zmerali sily so svojimi rovesníkmi Download an earlier version of unity. Za horúceho sobotného počasia sa pretekalo na päťsto metrových tratiach vo veku od 13 rokov a pre tých mladších boli pripravené 2000 metrové trate v singlových a deblových disciplínach 유튜브 국가 차단 다운로드. I napriek tropickým teplotám sa im podarilo získať až 25 medailových umiestnení.

IMG_1932_resize

Na 500 m trati si zlato vypádlovali Samuel Podhradský v K1 a Michal Jurčo s Danielom Rybanským v K2 Naver Dictionary app. Striebro patrilo Danielovi Rybanskému, Michalovi Jurčovi v K1, Romane Mikušovej s Marianou Petrušovou v K2 a Michalovi Polakovičovi s Istvánom Tothom v C2 Download Cadian 3D.
Bronz si z pretekov odniesla Nicol Šutovská, Romana Mikušová v K1, Patrícia Benková s Dominikou Girethovou a ViktóriiaŠebová s Romanou Prokešovou v K2 Little Mermaid in the corner.

Po nočnej búrke sa v nedeľu šprintovalo na 200 metrovej trati, kde si zlato vybojovali Samuel Podhradský a Michal Jurčo v K1. Striebro sa podarilo získať Danielovi Rybanskému v K1, Romane Mikušovej s Marianou Petrušovou v K2 a Michalovi Polakovičovi s Istvánom Tothom v C2. Bronzovú priečku obsadila Timea Henry a Romana Mikušová v K1, Patrícia Benková s Dominikou Girethovou v K2, Michal Lenický a Michal Polakovič v C1 댄스 타운 다운로드.

IMG_1952_resizeIMG_1958_resizeIMG_1954_resize

Medzi tými najmladšími na 2000 metrovej trati sa najviac darilo Martinovi Bábikovi v K1, ktorý sa umiestnil na 3 Seoichu program. a 4. mieste, Michalovi Zruttovi s Gabrielom Rudišinom v K2 získali krásne 3. miesto a na štvrtom mieste skončila Emelie Nošková v K1 na 2000 metrov a Michal Lenický v C1 na 500 metrov ftk imager.