Úvod Novinky Kajak a Kanoe Piešťany „zamykali vodu“

Kajak a Kanoe Piešťany „zamykali vodu“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub Kajak a Kanoe Piešťany uzavrel tohtoročnú úspešnú sezónu záverečným spoločným stretnutím v Lodenici a tradičným zamykaním vody 알투비트 싱글 다운로드. Trénerka Marcela Erbanová vyhodnotila výsledky Slovenského pohára, ale aj jednotlivcov. V celkovom bodovaní Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky sa klub umiestnil zo sedemnástich slovenských klubov rovnako ako vlani na 4 nplayer 영상 다운로드. mieste za Komárnom, Novákmi a Šamorínom, kde je tradične silná kajakárska a priam olympijská základňa, podpora mesta i sponzorov.

Najúspešnejšími pretekármi klubu ktorí v tomto roku priniesli najviac bodov boli Daniel Rybanský, Michal Polakovič, Samuel Podhradský, Silvia Moravčíková, Matej Današ, Romana Švecová, Martin Chalás, Michal Sobolovský a Tatiana Trakalová Naver Baseball Download. Ocenené bolo aj najvýraznejšie zlepšenie a titul skokan roka získali Hanka Gavorová, Lukáš Chalás, Martin Křen, Matej Jurčo, Filip Jankech a Simonka Božíková Shinhan Bank ezplus for mac download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Poďakovanie za darčeky a ceny k vyhodnoteniu patrí poslancovi Dušanovi Marekovi schedule. Celý rok sa trénersky a organizačne starajú o klub a mládež prezident klubu Róbert Erban a tréneri: Marcela Erbanová, Zuzana Matušovýchová, Milan Blaho, Vladimír Husák, Milan Piešťanský a Mário Klieštenec lightroom 5. Za ich prácu často nad rámec povinností im patrí veľká vďaka, rovnako aj rodičom a priateľom klubu.

Napriek „zamknutej vode “ ich ešte môžete aj v týchto chladných dňoch vidieť na Váhu Download the documentary 3 days. Všetci trénujú a budúcu náročnú sezónu, v ktorej chcú byť ešte lepší a dosať sa medzi olympijské nádeje Slovenska.

Text: tlačová správa/Foto: Archív klubu

REKLAMA