Úvod Novinky Jesenný beh okolo Sĺňavy sa blíži, partnerom bude ON Semiconductor

Jesenný beh okolo Sĺňavy sa blíži, partnerom bude ON Semiconductor

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

OZ Sĺňava Piešťany spolu s Atletický oddielom TJ Družba Piešťany pripravili na sobotu 21. októbra On Semiconductor Jesenný beh okolo Sĺňavy 베이비드라이버 자막 다운로드. Pripravovaný 8. ročník odštartuje tradične od Bufetu DINO o 11.00 hodine, pričom zapojiť sa môžu jednotlivci muži, ženy i deti, ale priestor dostanú aj dvojčlenné štafety. Ceny získajú prví traja v kategórii Download chrome photo batches. Každý účastník obdrží občerstvenie – čaj, iontový nápoj (v cieli), obed. Výsledky budú vyhlasované priebežne, resp. po dobehnutí hlavnej kategórie 안드로이드 웹뷰 이미지 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Kategórie
muži A, B a C (do 39, 40-49 a nad 50) – 12 km
ženy (bez rozlíšenia veku)- 12 km
najmladšie deti (rok.nar 참좋은말 다운로드. 2005 až 2009) – 200 m
predškoláci (rok.nar. 2010 a mladší) – 100 m
štafeta 2-členná štafeta (bez rozlíšenia členov) – 12 km

Štart
11:00 hod artyboard 다운로드. – štart muži + ženy + štafety – časový limit 1 hod. 15 min.
po odštartovaní mužov a žien nasleduje štart detí

Pokyny pre štafety
Je možné akékoľvek zloženie dvoch členov, striedanie je na občerstvovacej stanici (pri vodnolyžiarskom vleku, asi v polovici trate), organizátor zabezpečí odvoz členov štafety, ktorí pobežia druhý úsek na miesto výmeny (odchod z miesta prezentácie o 10:30 !), členovia štafiet bežiacich prvý úsek nemajú odvoz do cieľa zabezpečený (do cieľa sa musia prepraviť „po vlastných“)

Štartovné
Žiacke kategórie zdarma, ostatné kategórie 3 €, štafeta 5 € (spolu za 2 členov)ŽMichal Fiala- riaditeľ pretekov – tel.kontakt: 0908 / 437 110

Upozornenie
Preteká sa podľa pravidiel atletiky a týchto propozícií, pretekári štartujú na vlastné nebezpečenstvo, za plnej cestnej premávky na moste Piešťany – Banka a na vale (cyklisti, korčuliari, chodci), sú povinní dodržovať pravidlá cestnej premávky, pokyny usporiadateľov a sú povinní podriadiť sa rozhodnutiu rozhodcu a organizátorov 산하련 다운로드. Organizátor nezabezpečuje prvú pomoc. Pretekári štartujú na vlastnú zodpovednosť. Organizátor nezodpovedá za odložené veci. Po dohode je možnosť cenné veci uschovať 입고증 다운로드. Organizátor má právo použiť zvukové, obrazové a iné záznamy z preteku pre propagačnú činnosť.

-red/Zdroj a grafika: Atletický oddiel TJ Družba Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA