Hokej: Víkend v znamení prehier, zvíťaziť sa podarilo len dorastencom

Hokejisti HK Havrani odohrali počas víkendu šesť zápasov, pričom zvíťaziť sa im podarilo len v jedinom stretnutí. Výhru zaknihovali dorastenci, ktorí po tretinách 4:1, 6:1 a 0:1 porazili klub HC Senica jednoznačným rozdielom 10:3. Tesný výsledok sa zrodil v Topoľčanoch, kde miestni hokejisti zdolal piešťanských kadetov 5:4. Mladší žiaci cestovali do Levíc, piataci domácim podľahli 7:2, šiestakom zápas nevyšiel a prehrali 13:2. Starší žiaci hostili Levičanov na ľade Easton arény, siedmaci prehrali 3:6 a ôsmaci podľahli 3:11.

Mladší žiaci

5.ŠHT
HK Levice-HK HAVRANI 7:2 (5:0,1:1,1:1)
(Smetana,Habda)

Domáci jednoznačne od začiatku zápasu zobrali iniciatívu na svoje hokejky a úplne zaslúžene zvíťazili. Po sérii výhier musíme súperovi zaslúžene zagratulovať k víťazstvu.

Góly Piešťan: 39:46 Smetana Adam (Habda Leo), 49:51 Habda Leo (Ďuriš Branislav)

Zostava HK Havrani: Lenďák Alan, Sedláček Jakub – Ďuriš Branislav, Ondria Daniel, Beňák Simon, Habda Leo, Smetana Adam – Balek Tobias, Škrabák Kristián, Poláčik Martin, Imriška Samuel, Niepel Martin – Trokan Sebastán, Klein Michal

6.ŠHT
HK Levice-HK HAVRANI 13:2 (4:0,2:2,7:0)
(Skaličan,Rehák)

So súperom sme dokázali hrať podľa predstáv len druhú tretinu,čo na dobrý výsledok nestačilo.

Góly Piešťan: 20:55 Skaličan Marek (Grznárová Sarah, Šicko Dominik) PH1, 24:39 Rehák Tobias (Švančara Šimon, Smolka Damian)

Zostava HK Havrani: Dužek Daniel – Šišovský Jakub, Garaj Sebastian, Rehák Tobias, Švančara Šimon, Smolka Damian – Grznárová Sarah, Blaška Dávid, Šicko Dominik, Skaličan Marek, Holka Dávid – Kopunec Adam, Konček Tobias, Bartal Kristián

Starší žiaci

7. ŠHT
HK HAVRANI-HK Levice 3:6 (0:4,0:0,3:2)
(Rabatin,Adamčík,Klapica)

V prvej tretine súper skóroval z každej strely. Po prestriedaní brankárov sa chlapci vzchopili a začali hrať a doťahovať náskok, ale súper už vyrovnanie nedopustil. Chlapci si musia uvedomiť, že treba hrať naplno 60 minút.

Góly: 40:13 Rabatin Rastislav, 46:50 Adamčík Samuel (Rabatin Rastislav, Maruna Ondrej), 55:28 Klapica Andrej (Ilončiak Timotej) – 06:32 Kasala Martin (Barát Nino, Grósová Bibiana Merry), 08:15 Kasala Martin (Ördögh Andrej, Špendel Ivan), 11:20 Šútor René (Kasala Martin, Ördögh Andrej), 11:59 Špendel Ivan (Duchoň Adrián) PH1, 52:17 Šútor René (Kasala Martin), 58:46 Špendel Ivan (Klepáč Adam, Duchoň Adrián)

Zostava HK Havrani: Ferkodič Luca od 11:59 Petráš Filip – Ilončiak Timotej, Bíly Alex Róbert, Adamčík Samuel, Klapica Andrej, Rabatin Rastislav – Moravčík Jakub, Jurica Matej, Takáč Ivan, Masár Matej, Končír Andrej – Sučič Sebastián, Maruna Ondrej

8. ŠHT
HK HAVRANI-HK Levice 3:11 (2:2,1:3,0:6)
(Hussein 2,Ščepko)

Bol to jeden z našich najhorších výkonov v sezóne. Bez iskry a záujmu ťažko môžu naši hokejisti pomýšľať na lepší výsledok.

Góly: 05:54 Hussein Ali Simon, 13:30 Ščepko Patrik, 37:01 Hussein Ali Simon (Gono Max, Sapák Maximilián) PH1, – 04:58 Sládeček Jozef, 06:33 Drapák Samuel (Sládeček Jozef), 37:27 Pacala Samuel (Farkaš Peter, Moravčík Filip), 38:57 Pacala Samuel (Drapák Samuel), 39:20 Drapák Samuel (Sládeček Jozef), 47:13 Sládeček Jozef (Pacala Samuel), 49:17 Farkaš Peter (Moravčík Filip, Farkaš Jakub), 51:30 Drapák Samuel (Farkaš Jakub), 53:16 Drapák Samuel, 54:56 Farkaš Peter (Moravčík Filip), 57:07 Sládeček Jozef (Pacala Samuel)

Zostava HK Havrani: Fraňo Nikolas od 31:59 Baracka Dávid od 51:30 Fraňo Nikolas – Ščepko Patrik, Kleinová Klaudia, Neuner Filip, Gono Max, Sapák Maximilián – Hussein Ali Simon, Klapicová Kristína, Vlha Matúš, Bacigál Patrik, Filipčík Kristián – Putera Róbert

1. LIGA KADETOV
HC Topoľčany-HK HAVRANI 5:4 (Ščepko 2,Vašura,Mikócsi)

Chlapci sa na 40 minút postavili k tomuto zápasu ako sa patrí, bojovali a hrali podla predstáv trénera. Posledných 20 minút prehrali zápas v hlavách. Treba aj takéto zápasy, chlapcov posúvajú ďalej v ich hokejovom raste.

1. LIGA DORASTU
HK HAVRANI-HC Senica 10:3 (4:1,6:1,0:1)
( Varačka 3,Adamčík 2,Konečný,Danylenko,Macháč,Beňačka,Juraj)

Naši hokejisti vybojovali vysoké víťazstvo napriek priemernému výkonu.

Góly: 04:21 Beňačka Andrej (Zámečník Peter), 08:38 Danylenko Viktor (Juraj Martin), 09:20 Macháč Šimon (Konečný Michal) PH1, 12:28 Adamčík Stanislav (Beňačka Andrej), 22:46 Konečný Michal (Vrábel Tomáš), 25:28 Varačka Adam, 29:26 Adamčík Stanislav (Matečný Matúš), 31:19 Juraj Martin, 31:27 Varačka Adam (Juraj Martin), 36:02 Varačka Adam (Konečný Michal) – 10:00 Duffek Boris (Mešťánek Timotej, Rusnák Dominik), 35:32 Bartúnek Adrián (Gergel Juraj), 53:28 Kubinec Martin (Mešťánek Timotej)

Zostava HK Havrani: Vacula Dávid od 29:26 Gažík Tomáš – Zámečník Peter, Líška Miroslav, Adamčík Stanislav, Varačka Adam, Matečný Matúš – Macháč Šimon, Konečný Michal, Vrábel Tomáš, Beňačka Andrej, Kubla Matúš – Juraj Martin, Danylenko Viktor