REKLAMA
Knebl

V nedeľu 15. októbra sa v Senici uskutočnil turnaj HK91 CUP 2017 pre žiakov 3. ročníkov. Zúčastnili sa ho štyri tímy HK Havrani Piešťany, HK Topoľčany, MHKM Skalica a domáca HK91 Senica Sesse download. Havrani sa pod vedením trénerov Hudeca, Blaškovej a Vala umiestnili na 4. priečke. Zápasy sa niesli v priateľkom duchu za doprovodu „fanúšikov – rodičov a starých rodičov“, ktorí vytvorili príjemnú hokejovú atmosféru 윈도우 글꼴 다운로드.

Havrani sa snažili, no na súperov nestačili 오목 게임 다운로드. Hoci nezvíťazili ani v jednom zápase a obsadili celkovo 4. priečku, niekedy nieje dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a i snaha sa cení. Na budúce to bude lepšie 아오오니 2 0 영화 다운로드. Víťazným tímom boli chlapci z domácej Senice, ktorí zvíťazili vo všetkých zápasoch.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Zostava Havranov:
A: Angelovič Matúš, Mišík Michal, Schedling Michal, Benko Martin, Masarovič Matúš, Krištofovič Teodor, Jedlička Tomáš, Feranec Tadeáš, Buchman Artur, v bráne: Hudec Lukáš 아롱체 다운로드.
B: Blašková Lívia, Rusko Peter, Ručkay Martin, Moravčík Lukáš, Mitošinka Maxim, Košinár Jakub, Hájiček Leo, Bohuš Tomáš, Jamrich Tobias, v bráne: Pogran Tadeáš 100세 인생 다운로드.

Výsledky HAVRANOV:
HK Topoľčany – HK Havrani Piešťany (10:1)
Góly A: Benko (1)

HK Havrani Piešťany – MHKM Skalica (0:16)

HK91 Senica – HK Havrani Piešťany (11:2)
Góly A: Angelovič (1), Schedling (1)

Konečné poradie:

SENICA
SKALICA
TOPOĽČANY
PIEŠŤANY

TS HK Havrani Foto: -pb-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba