Úvod Novinky Hokej: Šiestaci HK Havrani deklasovali Senicu, dorastenci nestačili na Bratislavčanov

Hokej: Šiestaci HK Havrani deklasovali Senicu, dorastenci nestačili na Bratislavčanov

REKLAMA
Hokejových žiakov HK Havrani Piešťany čakali počas víkendu 16. a 17. februára súperi zo Senice a Bratislavy Samsung pay. Šiestaci deklasovali Záhorákov vysokým rozdielom a ôsmaci priniesli body z Bratislavy. Dorastenci nestačili na súperov ani v sobotu, ani v nedeľu a pripísali si prehry 네이버 영어 사전 다운로드. Týmito zápasmi sa skončila nadstavbová časť.
HK Havrani – MHKM Skalica

6.ŠHT

HK Havrani Piešťany – HK 91 Senica 14:1

Góly: Sučič 5, Ďuriš 4, Habda 2, Niepel, Ondria, Smetana
Hráči šli do hry s odhodlaním podať stopercentný výkon 오픈로드 동영상 다운로드. Od začiatku zápasu plnili pokyny trénera a zvyšovali skóre. Ku koncu zápasu ale Havranom dochádzali sily a postupne sa vytrácal aj kolektívny výkon Windows Activation.

6.ŠHT-Dohrávka

HK Havrani Piešťany – MHKM Skalica 5:6

Góly: Habda 2, Sučič, Smetana, Ďuriš
Zápas bol od začiatku vyrovnaný kda popstar. Čakalo sa najmä na to, kto spraví viac chýb. Havrani spravili o jednu chybu viac a súperovi podľahli. Napriek prehre tréner povedal, že podali výborný výkon a nemajú sa za čo hanbiť Get free pictogram.

7.ŠHT

HK 91 Senica – HK Havrani Piešťany 6:2

Góly: Adamčík, Rehák Stretnutie bolo veľmi vyrovnané voicemeter. Domáci sa síce ujali vedenia, ale Havrani dlho držali skóre na rozdiel jedného gólu. V závere hráčom chýbali potrebné sily a to definitívne rozhodlo v prospech súpera 치외법권 다운로드.

8.ŠHT

HKL Bratislava – HK Havrani Piešťany 3:5

Góly: Jurica, Končír, M Download the anthem ringtones. Močko, Bíly, Masár V priebehu celého stretnutia hrali Havrani lepšie a svoju hernú prevahu dokázali zúročiť aj v gólovej podobe.

1.liga dorastu

HK Havrani Piešťany-HK Ružinov Bratislava 1:7

Gól: Mešťánek
Súper Havranom dokonale odplatil výhru u nich 이프온리 자막 다운로드. Tréner hráčov pochválil, pretože hrali len v dvanásťčlennej zostave.

HOBA Bratislava-HK Havrani Piešťany 6:1

Gól: Rychtárik A.
Pokazený úvod a individuálne chyby stáli Havranov lepší výsledok.
 
 
Fotogaléria HK Havrani Piešťany – MHKM Skalica  
 
Radoslav Kolník HK Havrani Foto: -pb-
REKLAMA