Úvod Šport Hokej: Memoriál Ivana Hlinku v Piešťanoch tento rok nebude

Hokej: Memoriál Ivana Hlinku v Piešťanoch tento rok nebude

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Memoriál Ivana Hlinku, na ktorom pravidelne začiatkom augusta stretávajú v Piešťanoch mládežnícke hokejové reprezentácie do 18 rokov, sa tento rok u nás konať nebude 세븐나이츠 누적 다운로드. Podľa vyjadrenie prezidenta ŠHK 37 Piešťany Jaroslava Lušňáka je dôvodom, že pre plánovanú rekonštrukciu strojovne sa s najväčšou pravdepodobnosťou nestihne pripraviť ľad ms Office 2016.

MIH 2013Hokejový klub ŠHK 37 Piešťany ako spoluorganizátor uskutočnenie turnaja v piešťanskej Easton aréne odvolal z dôvodov, že stále nie je isté, či sa do začiatku turnaja – 7 One. augusta stihne kvôli rekonštrukcií strojovne pripraviť ľadová plocha.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Bolo to ťažké rozhodnutie, pretože hostiť tak kvalitný turnaj, ako Memoriál Ivana Hlinku bolo pre nás cťou OneWord. Išlo aj o prestížnu záležitosť, nakoľko je to jeden z najlepších mládežníckych turnajov na svete. Bohužiaľ je momentálna situácia ohľadom rekonštrukcie strojovne v štádiu legislatívnych a zákonných postupov, ktoré nemôžeme ovplyvniť 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드. Mesto prednedávnom vyhlásilo výberové konanie, ktoré v súčasnosti prebieha a s najväčšou pravdepodobnosťou by sa do začiatku turnaja nestihol pripraviť ľad naver streaming videos. Museli sme to včas oznámiť zväzu, aby si mohol pripraviť náhradný plán,“ oznámil prezident ŠHK 37 Piešťany Jaroslav Lušňák. Náhradné miesto konania turnaja bude známe v najbližších týždňoch 조공다 다운로드.

TS ŠHK37 Piešťany/red Ilusr. foto: M. Petlák

REKLAMA