Úvod Šport Hokej: Jaroslav Lušňák v dozornej rade Pro-Hokeja

Hokej: Jaroslav Lušňák v dozornej rade Pro-Hokeja

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Novým predsedom predstavenstva spoločnosti Pro-Hokej, ktorá riadi hokejovú Tipsport extraligu, sa stal na stredajšom valnom zhromaždení v Bratislave prezident HC ´05 Banská Bystrica Juraj Koval 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드. Vo funkcii nahradil Juraja Bakoša. V predstavenstve počas dvojročného funkčného obdobia budú aj Nitran Miroslav Kováčik a Zvolenčan Milan Čanky short-haired mr. Novým šéfom dozornej rady Pro-Hokeja sa namiesto Milana Čankyho stal Jozef Mitocha z Trenčína, jej členmi budú Skaličan Tibor Martinčič a Jaroslav Lušňák z Piešťan 터치패드 다운로드.

lusnak jaroslavJednou z prvých úloh predstavenstva bude nájsť nového riaditeľa spoločnosti, keďže doterajší Vladimír Paštinský dal výpoveď a vo svojej funkcii k 31 원펀맨 오프닝 다운로드. augustu končí. „Chceli by sme mať vybratého nového riaditeľa ešte pred týmto termínom, aby postupne preberal kompetencie a agendu od Vladimíra Paštinského 스쿨버스 해킹툴 다운로드. Na prvom stretnutí predstavenstva sme sa dohodli, že každý z nás vytypuje možného adepta a do mesiaca, mesiaca a pol sa dohodneme, koho vymenujeme na riaditeľský post,“ informoval Juraj Koval World of Warships Asia.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na stredajšom valnom zhromaždení Pro-Hokeja prijali opäť za jedného z akcionárov aj Slovan Bratislava. Osemnásobný majster bude s Pro-Hokejom spolupracovať aj v prípade, že by naďalej hral v Kontinentálnej hokejovej lige origin 6.0 다운로드. „Stal sa akcionárom, aby sme boli pripravení aj na alternatívu, že bude hrať v Tipsport extralige. Dohodli sme sa so Slovanom na lepšom prepojení a spolupráci v niektorých oblastiach TouduTu. Keby hral Slovan v Kontinentálnej hokejovej lige, chceme lepšie spolupracovať s týmto klubom ako doteraz a využiť to pre náš hokej i extraligu,“ poznamenal Juraj Koval 온 디스크 무제한 다운로드.

Tipsport extraliga bude aj v ďalšom období riadená spoločnosťou Pro-Hokej, ktorej akcionármi sú práve kluby. So Slovenským zväzom ľadového hokeja už má Pro-Hokej podpísanú príslušnú zmluvu o samostatnom riadení najvyššej súťaže Flower Than Young Iceland. V poslednom čase sa hovorilo o návrate extraligy pod krídla zväzu. „Zatiaľ na tejto zmluve nechceme nič meniť, možno po zmene vedenia otvoríme niektoré jej body,“ priznal Juraj Koval.

Zdroj: SZĽH Foto: -mp-

REKLAMA