Úvod Novinky Hokej: Havranov čakajú v baráži Nové Zámky a Bardejov

Hokej: Havranov čakajú v baráži Nové Zámky a Bardejov

REKLAMA
Skola Rakovice

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany nedokázali postúpiť do play-off a čakajú ich záchranárske práce v trojčlennej baráži s Bardejovom a Novými Zámkami 아일랜드 영화 다운로드. Piešťanci nevyhrali ani v poslednom kole v Trenčíne a pred sebou majú ešte náročný záver sezóny. Havrani potrebovali v zápase Duklu bezpodmienečne poraziť, aby si udržali aspoň teoretickú šancu na účasť v play-off, Martin by však zároveň musel prehrať v Poprade 한국 고전영화 다운로드. Ani jedno z toho sa nestalo a tak padol barážový čierny Peter na Piešťany.

„Škoda toho, chalani hrali dobre, vidieť naše herné zlepšenie WeChat pc version. Naše výkony majú stúpajúcu tendenciu, z tejto stránky môžeme byť spokojní. Ideme nakoniec do baráže a dúfam, že budeme úspešní,“ povedal po zápase Adam Nagy, ktorý dostal príležitosť pred Patrikom Rybárom Minecraft Pokemon Mode.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany tak budú zachraňovať účinkovanie v Tipsport Lige v trojčlennej baráži s Bardejovom a Novými Zámkami. „Nesledujem príliš prvú ligu, no určite to budú kvalitné družstvá, ktoré sa predpokladám posilnili, keď chcú postúpiť do extraligy Graph eq download. My sme však tipsportligové mužstvo a dúfam, že to ukážeme na ľade,“ povedal po zápase Jakub Ručkay.

O víťazovi prvej ligy ešte nie je rozhodnuté 삼성 증권 hts 다운로드. Definitíva padne až v piatom zápase. Tento rok si však na rozdiel od predchádzajúcich obaja finalisti zabezpečili účasť v baráži, v ktorej si zahrajú s deviatym tímom základnej časti ligy – teda s ŠHK 37 Piešťany centos 6.8 iso 다운로드. Voľné sú dve miestenky v najvyššej súťaži, o ktoré bude bojovať trojica Nové Zámky, Bardejov a Piešťany. Skalica, keďže nenastúpila na tri zápasy a vylúčili ju z ligy, automaticky zostúpila do druhej najvyššej súťaže ibis paint.
Vzhľadom k tomu sa teda baráž bude hrať iba za účasti troch klubov a jeden z nich bude mať vždy v každom kole voľno. Systémom každý s každým odohrajú tímy dva zápasy doma a dva zápasy vonku Long Dark. Prvý zápas je na programe 13. marca.

TS ŠHK37 Piešťany – Tomáš Horký/red  Foto: Laco Ďuračka

REKLAMA