Úvod Šport Hokej: Havrani vybojovali v Martine dôležité víťazstvo

Hokej: Havrani vybojovali v Martine dôležité víťazstvo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany vybojovali včera na ľade tímu MHC Martin dôležité dvojbodové víťazstvo. Zápas sa v riadnom hracom čase skončil nerozhodne 1:1 a o všetkom rozhodol až samostatný nájazd Martina Belluša, ktorý po priklepnutí puku nohou elegantne premenil 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. Na výjazde bola našich hráčov podporiť asi päťdesiatka najvernejších fanúšikov, ktorí mali z úspechu nesmiernu radosť. Oba kluby už delí v tabuľke len jeden bod a až zostávajúce dve kolá tak prinesú rozuzlenie toho, ktorí z nich bude bojovať v play-off a kto naopak o zotrvanie v Tipsport lige 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Havrani počas stretnutia prišli o útočníka Samuela Petráša, ten utrpel zlomeninu lícnej kosti a sezóna sa pre neho skončila. 

„Hokejistom ŠHK 37 Piešťany sa zranenia nevyhýbajú ani v závere základnej časti html Automatic download. Nedeľný súboj v Martine nedohral útočník Samuel Petráš, pre ktorého sa sezóna skončila. Z jedného zo súbojov si mladý piešťanský útočník odniesol zlomeninu lícnej kosti 음식이미지 다운로드. Náš hráč absolvoval hneď po zápase vyšetrenie v martinskej nemocnici a v stredu by ho mali v Bratislave operovať,“ píše o zranení svojho hráča na svojich stránkach klub 헬로카봇 노래 mp3 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

ŠHK 37 Piešťany sa v piatok 4. marca stretnú doma s Popradom a v poslednom kole ich čaká výjazd na zápas s Duklou Trenčín. MHC Martin zase privíta doma Zvolen a na záver základnej časti sezóny výjazd do Popradu 박스헤드 다운로드.

-lt/Foto: archív-

REKLAMA