Úvod Šport Hokej: Havrani v play-out prehrali aj s Novými Zámkami

Hokej: Havrani v play-out prehrali aj s Novými Zámkami

Dompek Pizza 2021

Hokejisti ŠHK37 Piešťany cestovali na svoj druhý zápas play-out o udržanie sa v extralige do Nových Zámkov. Podobne ako v zápase s Bardejovom, aj v súboji s ďalším prvoligistom, ťahali za kratší koniec a prehrali 2:4 Paint 3D download.

Ilustr Sublime Text3. foto: Laco Duračka

V prvej tretine boli domáci aktívnejší. Na brankára Havranov vyslali dvojnásobné množstvo striel ako hostia na domáceho gólmana 발리에서 생긴일 다운로드. Obaja strážcovia „svätýň“ si však udržali čisté konto.

PN Taxi
Buenos pizza  burger

V druhom dejstve sa Nové Zámky ujali vedenia v presilovke po necelých troch minútach hry 타임 패러독스 다운로드. Autorom prvého gólu zápasu bol Juraj Ďurčo. Havranom sa podarilo vyrovnať už o necelé dve minúty, keď presilovku o dvoch hráčov zužitkoval Jozef Tomčák Download the aviator. Piešťanci išli do vedenia v 38. minúte zásluhou Romana Tvrdoňa.

V tretej tretine sa však už gólovo presadili iba domáci. Útok Hudec, Novák, Havlík zabezpečil všetky tri góly poslednej tretiny, pričom každý z hráčov dal po jednom Free download of Black Priests. Osem minút pred koncom riadnej hracej doby vyrovnal na 2:2 v presilovke pri vylúčení Romana Tvrdoňa Lukáš Novák, tesne po tom čo sa Havranom podarilo prežiť dvojnásobné oslabenie, keď bol na trestnej lavici aj Stanislav Hudec 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드. V 56. minúte posunul po samostatnej akcii domácich do vedenia Michal Hudec. Dielo skazy pre hostí dokonal v 59. minúte Adam Havlík a Nové Zámky tak zvíťazili 4:2 Samsung Restore Solution.

Nové Zámky tak majú pod dvoch odohratých zápásoch a dvoch výhrach na konte 6 bodov, Bardejov za jednu výhru a jednu prehru 3 a Piešťanom svieti v tabuľke 0. Ďalší zápas odohrajú hokejisti ŠHK37 Piešťany v nedeľu 20. marca v Bardejove.