Úvod Novinky Hokej: Havrani sa po vysokom víťazstve bodovo dotiahli na čelo tabuľky

Hokej: Havrani sa po vysokom víťazstve bodovo dotiahli na čelo tabuľky

HA PN

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany privítali v utorok 1. novembra v rámci ôsmeho kola II. hokejovej ligy v Easton aréne mužstvo ŠHK Púchov Sweet life download. Duel bol bohatý na góly a 360 divákov na tribúnach videlo až 13 pukov v sieti. Havrani rozbehli zápas vynikajúco a prvú tretinu vyhrali po góloch Vala, Mihálika, Kolníka a dvoch presných zásahoch Rybárika v pomere 5:1 Jang Wook-jo download. Priebeh zápasu mal piešťanský tím pevne v rukách a druhá časť skončila 3:1. Celý duel vyhrali Havrani nakoniec 10:3 a hetrik zaknihoval Jaroslav Rybárik Windows 10 Explorer 11. Vďaka víťazstvu sa hokejisti ŠHK 37 bodovo dotiahli na čelo tabuľky, kvôli skóre zostávajú na druhom mieste za lídrom HC Bratislava. Najbližší domáci zápas čaká Piešťancov v sobotu 12. novembra, o 18:30 narazia na tretí tím tabuľky MHK Dubnica nad Váhom Real Music.

HC Bratislava v domácom zápase proti tretiemu tímu tabuľky Mestskému hokejovému klubu Dubnica nad Váhom nedokázal obstáť a po tretinách 1:2, 2:2 a 0:3 prehral 3:7 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. Piešťanci proti predposlednému tímu ŠHK Púchov naopak nemali vážnejšie problémy. Skóre otvoril už v druhej minúte po samostatnej akcii Ondrej Valo a o minútu a trinásť sekúnd bolo po akcii Rybárika, Ondrejku a Mihálika už 2:0 node.js 이미지 다운로드. Havrani náskok postupne zvyšovali, keď sa im dva góly podarilo dať počas presiloviek a jeden dokonca vo vlastnom oslabení. Postupne skórovali Jaroslav Rybárik, Adrián Kolník a opäť Jaroslav Rybárik, za Púchov korigoval Lukáš Zemko ShowAppStore.

PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Druhá tretina sa niesla v podobnom duchu i keď skóre nenarastalo až tak prudko. V prvej minúte a dvadsiatej šiestej sekunde pridal svoj druhý presný zásah Marek Miháli, asistencie si pripísali Rybárik a Ondrejka 유튜브 프리 다운로드. Gól na 7:1 pridal Martin Kubo a na 8:1 zvyšoval následne Martin Klčo. V 37 minúte 55 sekunde znižoval za Púchov v presilovej hre Lukáš Zemko 제이 쿼리 다운로드. V tretej časti hry pokračoval náš tím v pozornej hre prvý gól sa podarilo streliť Jakubovi Macháčovi, ktorému asistovali Miroslav Švančara a Frank John Osvald Peview. Jaroslav Rybárik zavŕšil v 55 minúte a 11 sekunde hetrik a na konečných 10:3 upravil za Púchov Milan Furo.

-lt/Zdroj: hockeyslovakia.sk/Foto: vv-