Hokej: Havrani rozstrieľali Skalicu 1:7

Pre piešťanských hokejistov je to prvé víťazstvo v novej sezóne. Rekordný výsledok sa im podarilo uhrať na ľade súperov v nedeľu 21. septembra.

hokej havrani

Ich štvrtý zápas v tejto sezóne strelecky otvoril Matej Hamrák. Zakrátko strelil ďalší gól do skalickej brány Tomáš Bučka. Ešte v prvej tretine zvýšil na 0:3 Tomáš Klempa. Následne domáci vymenili brankára, keď Lipovského vystriedal Romančík. Havranov to však neodradilo. Krátko po začiatku druhej tretiny zvýšil Martin Škadra na 0:4. Skaličania skórovali až v 31. minúte, ale netrvalo dlho a ďalší gól do ich brány pridal Marcel Holovič. Druhá tretina končila stavom 1:6, keďže pred jej koncom presne mieril aj Branislav Rapáč. Posledný gól do skalickej brány strelil v 41. minúte Michal Srnec.

(red) ilustr. foto: archív