Hokej: Havrani rozhodli o víťazstve nad Skalicou až v závere

Fanúšikovia hokeja majú za sebou ďalší napínavý zápas. Po vyrovnanom stretnutí dnes piešťanskí hokejisti porazili doma súperov zo Skalice 6:4.

pasekDušan Pašek (v strede) dnes zaznamenal tri asistencie. Ilustr. foto: Laco Duračka

kia akcia

Prvý gól padol až v 16. minúte a to do domácej brány. S „havranmi“ to nevyzeralo dobre až do polovice druhej tretiny, keď po ďalšom inkasovanom góle konečne skóroval Jozef Haring. Na prestávku však naši hráči odchádzali už s vyrovnaným skóre 2:2 a to zásluhou gólu Michala Tomana z trestného strieľania. Nasledovala napínavá tretia tretina, v ktorej dvakrát viedli o gól hostia, domácim sa však zásluhou Tibora Kutáleka a Jána Románeka dvakrát podarilo vyrovnať. Za stavu 4:4 presne mieril Eduard Šedivý, ktorý neminul ani v posledných sekundách zápasu a rozhodol o konečnom výsledku ŠHK 37 Piešťany – HK 36 Hant Skalica 6:4.