REKLAMA
Knebl

Žiaci HK Havrani nastúpili počas uplynulého prvého decembrového víkendu proti rovesníkom z Partizánskeho, kde šiestaci po výbornom výkone zvíťazili 화이트 라이언 찰리 다운로드. Siedmaci a ôsmaci na súpera nestačili, ale výkonom nesklamali. Dorastenci v sobotu zdolali Hobu Bratislava, avšak v nedeľu si favorit výhru ustrážil Modern Combat.

1 Parasitic Water Part 1. LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV 6. ROČNÍK

HK Partizánske – HK Havrani Piešťany 4:8

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Góly: Sučič 3, Škrabák 2, Habda, Niepel, Kohút
V zápase celé mužstvo podalo bojovný a kolektívny výkon helix jump 다운로드. Obaja brankári podržali a aj hráči plnili pokyny, ktoré im boli hovorené.Víťazstvo ma o to viac teší,pretože sme piatich chlapcov ešte posunuli do vyššej kategorie za siedmakov,kde sa nestratili War frame download.

Detail zápasu na webe SZLH

 

1 Encloud. LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV 7. ROČNÍK

HK Havrani Piešťany-HK Partizánske 1:8

Gól: Ďuriš

Polovicu stretnutia sme dokázali hrať vyrovnanú partiu.Postupne však chlapcom dochádzali sily,čo hostia v závere dokonale využili a navýšili svoje vedenie až na rozdiel sedem gólov image url. O jediný presný zásah sa postaral Ďuriš.

Detail zápasu na webe SZLH

 

1 고전게임 슬램덩크 다운로드. LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV 8. ROČNÍK

HK Havrani Piešťany-HK Partizánske 1:4

Gól: Ilončiak

V domácom prostredí sme so súperom do polovice duelu herne držali krok 마왕의 사역마 다운로드. Hostia sa dostali v druhej tretine do vedenia,ktoré postupne navýšili na tri góly.Nám sa podarilo v závere už len korigovať Ilončiakom.

Detail zápasu na webe SZLH

 

1 47m 2 다운로드. LIGA DORASTU

HK Havrani Piešťany-Hoba Bratislava 3:2

Góly: Valo 2, Chmelo

Po zodpovednom výkone sme sa mohli tešiť z prvého víťazstva v sezóne.Chlapcom gratulujem.Jedine tvrdou prácou sa môžu posunúť ďalej.

Detail zápasu na webe SZLH

 

HK Havrani Piešťany-Hoba Bratislava 1:4

Gól: Gono

Prvé dve tretiny boli body u nás,avšak súper zvýšil obrátky a v tretej tretine sme na neho už nestačili.Skončila sa základná časť a ideme do nadstavby.

Detail zápasu na webe SZLH


Radoslav Kolník, Foto Peter Bohuš

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba