Connect with us

Novinky

Hokej: Havrani proti Partizánskemu a HOBA Bratislava striedavo úspešní

Published

on

Reklama

Žiaci HK Havrani nastúpili počas uplynulého prvého decembrového víkendu proti rovesníkom z Partizánskeho, kde šiestaci po výbornom výkone zvíťazili. Siedmaci a ôsmaci na súpera nestačili, ale výkonom nesklamali. Dorastenci v sobotu zdolali Hobu Bratislava, avšak v nedeľu si favorit výhru ustrážil.

1. LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV 6. ROČNÍK

HK Partizánske – HK Havrani Piešťany 4:8

Reklama

Góly: Sučič 3, Škrabák 2, Habda, Niepel, Kohút
V zápase celé mužstvo podalo bojovný a kolektívny výkon. Obaja brankári podržali a aj hráči plnili pokyny, ktoré im boli hovorené.Víťazstvo ma o to viac teší,pretože sme piatich chlapcov ešte posunuli do vyššej kategorie za siedmakov,kde sa nestratili.

Detail zápasu na webe SZLH

Reklama

 

1. LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV 7. ROČNÍK

HK Havrani Piešťany-HK Partizánske 1:8

Gól: Ďuriš

Polovicu stretnutia sme dokázali hrať vyrovnanú partiu.Postupne však chlapcom dochádzali sily,čo hostia v závere dokonale využili a navýšili svoje vedenie až na rozdiel sedem gólov. O jediný presný zásah sa postaral Ďuriš.

Detail zápasu na webe SZLH

 

1. LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV 8. ROČNÍK

HK Havrani Piešťany-HK Partizánske 1:4

Gól: Ilončiak

V domácom prostredí sme so súperom do polovice duelu herne držali krok. Hostia sa dostali v druhej tretine do vedenia,ktoré postupne navýšili na tri góly.Nám sa podarilo v závere už len korigovať Ilončiakom.

Detail zápasu na webe SZLH

 

1. LIGA DORASTU

HK Havrani Piešťany-Hoba Bratislava 3:2

Góly: Valo 2, Chmelo

Po zodpovednom výkone sme sa mohli tešiť z prvého víťazstva v sezóne.Chlapcom gratulujem.Jedine tvrdou prácou sa môžu posunúť ďalej.

Detail zápasu na webe SZLH

 

HK Havrani Piešťany-Hoba Bratislava 1:4

Gól: Gono

Prvé dve tretiny boli body u nás,avšak súper zvýšil obrátky a v tretej tretine sme na neho už nestačili.Skončila sa základná časť a ideme do nadstavby.

Detail zápasu na webe SZLH


Radoslav Kolník, Foto Peter Bohuš

Populárne články