Hokej: Havrani prehrali v Martine

V deviatom kole slovenskej hokejovej extraligy cestovali hokejisti ŠHK 37 Piešťany v nedeľu 6. októbra do Martina. V piatok Piešťanci po samostatných nájazdoch zvíťazili nad Nitrou, na tento výsledok však nenadviazali a v Martine prehrali 2:3.

[singlepic id=48015 w=560 h=385 float=center]

V závere prvej tretiny rozhodcovia poslali na trestnú lavicu dvoch Havranov, Tomana a Filipa. Domáci výhodu o dvoch hráčov nestihli pred sirénou využiť, avšak v úvode druhej tretiny na to potrebovali iba 24 sekúnd, keď sa presadil Ján Zlocha. Piešťanci vyrovnali v tridsiatej minúte, keď puk za chrbát martinského brankára dostal v oslabení Marcel Holovič.

V poslednej tretine padol tiež gól veľmi rýchlo. Po dvadsiatichpiatich sekundách hry skóroval Richard Filip. V 52. minúte po faule Mareka Bira nasledovalo trestné strieľanie, ktoré premenil domáci Jaroslav Markovič. Ten istý hráč sa trafil o pár minút a domáci sa tak ujali vedenia 3:2. Havrani už odpovedať nestihli, a tak plný počet bodov zinkasovali domáci.

Autor: ht Ilustračné foto: ht Video: huste.tv