Hokej: Havrani nestačili na majstrov z Košíc

Piešťanskí hráči sa dnes predstavili pred domácimi fanúšikmi prvýkrát od začiatku hokejovej extraligy. Hneď v úvode sa však ujali vedenia hostia, za ktorých v krátko pred koncom štvrtej minúty skóroval Gabriel Spilar po asistencii Richarda Jenčíka a Petra Bartoša. Recept na úradujúcich majstrov našiel až na začiatku druhej tretiny Branislav Rapáč, ktorému asistovali Matúš Rais a Tomáš Brňák. Napriek snahe sa piešťanským hokejistom nepodarilo dostať do vedenia ani v poslednej časti zápasu. Keď na konci 47. minúty skóroval Košičan Adam Lapšanský, zdalo sa, že o výsledku ešte nie je rozhodnuté. Do konca tretej tretiny však už gól nepadol a duel skončil výsledkom ŠHK 37 Pišťany – HC Košice 1:2. Zápas sledovalo 860 divákov.