Hokej: Havrani na Ružinovčanov nestačili

Predposlený septembrový víkend sa mládežníci HK HAVRANI stretli s rovesníkmi z HK Ružinov. Žiaľ vo všetkých zápasoch ťahali za kratší koniec. Najlepší výkon podali piataci, keď držali so súperom krok po celý zápas, avšak dve minúty pred koncom inkasovali a prehrali 3:2. Kadeti sa predstavili v Nitre a proti favoritovi súťaže neuspeli.

8. ŠHT 1. LSŽ – 4. KOLO

O prehre ôsmakov s Ružinovčanmi rozhodli individuálne chyby. Po dvoch tretinách prehrávali Havrani o gól, avšak v poslednom dejstve žiaden nedali a naopak dva dostali čo znamenalo prehru 3:6.

HK Havrani Piešťany – HK Ružinov 99 3:6 (2:2,1:2,0:2)

Góly Piešťan: 14:33 Ščepko Patrik PH1, 15:04 Ščepko Patrik(Prištic Marco), 26:18 Kleinová Klaudia (Kopún Jakub)

Zostava HK Havrani: Baracka Dávid od 31:24 Fraňo Nikolas – Prištic Marco, Hussein Ali Simon, Gono Max, Ščepko Patrik, Jurica Matej – Kopún Jakub, Ilončiak Timotej, Kleinová Klaudia, Sapák Maximilián, Bíly Alex Róbert

7. ŠHT 1. LSŽ – 4. KOLO

Siedmaci hrali oslabení o najlepších hráčov, ktorí hrali za ôsmakov a aj to rozhodlo o prehre  4:14.

HK Havrani Piešťany – HK Ružinov 99 4:14 (1:4,2:4,1.6)

Góly Piešťan: 04:22 Líška Lukáš (Končír Andrej), 21:38 Rabatin Rastislav (Líška Lukáš), 23:40 Adamčík Samuel (Končír Andrej) PH1, 43:38 Masár Matej (Takáč Ivan, Maruna Ondrej)

Zostava HK Havrani: Ferkodič Luca od 55:12 Petráš Filip – Klapica Andrej, Masár Matej, Rabbatin Rastislav, Končír Andrej, Adamčík Samuel – Vlha Matúš, Klapicová Kristína, Takáč Ivan, Maruna Ondrej, Líška Lukáš – Putera Róbert, Kolárik Dávid

6. ŠHT 1. LMŽ – 4. KOLO

Šiestaci, doplnení o chlapcov z Trenčína, v Bratislave po veľmi slabom výkone prehrali 17:2, keď góly Havranov strelili Skaličan a Švančara.

HK Ružinov 99 – HK Havrani Piešťany 17:2 (7:1,7:0,3:1)

Góly Piešťan: 18:12 Skaličan Marek (Sučič Sebastián), 40:59 Švančara Šimon (Rehák Tobias) PH1

Zostava HK Havrani: Dužek Daniel – Škrabák Kristián, Švančara Šimon, Konček Tobias, Smolka Damián, Rehák Tobias – Sučič Marek, Grznárová Sarah, Nesteš Samuel, Skaličan Marek, Beňák Simon

5. ŠHT 1. LMŽ – 4. KOLO

Piataci podali perfektny výkon a boli viac ako vyrovnaným súperom a aj napriek obmedzenénemu počtu hráčov (11) dokázali so súperom držat celý zapas krok a rozhodujúci gól dostali až 2 minúty pred koncom a prehrali 3:2. „Chlapcom patrí za výkon veľká vďaka. Bolo vidieť ako sa snažili, keď sa po zápase  niektorí neubránili slzám,“ hovorí tréner R. Kolník.

HK Ružinov 99 – HK Havrani Piešťany 3:2 (1:0,1:1,1:1)

Góly Piešťan: 20:18 Habda Leo (Ondria Daniel), 53:40 Ďuriš Branislav (Smetana Adam)

Zostava HK Havrani: Sedláček Jakub – Ondria Daniel, Ďuriš Branislav, Niepel Martin, Habda Leo, Smetana Adam – Balek Tobias, Poláčik Martin, Trokan Sebastán, Imriška Samuel, Močko Simon – Klein Michal

LIGA KADETOV – 5. KOLO

Kadeti sa predstavili u najväčšieho favorita v Nitre a držať krok s ním dokázali len dve tretiny. V tretej úplne vybuchli, keď ju prehrali 0:9, čo v konečnom skóre znamenalo prehru 1:14.

MMHK Nitra – HK Havrani Piešťany 13:1 (2:1,2:0,9:0)

Gól Piešťan: 18.20 Kopún Jakub

Zostava HK Havrani: Rišianová Andrea od 50:05 Oslej Jakub – Rychtárik Matej, Kopún Jakub, Ščepko Patrik, Chmelo Alexander, Šimnová Kristína – Hussein Ali Simon, Kleinová Klaudia, Vašura Adrián, Mačica Tomáš, Šebáň Christofer – Prištic Marco, Polomová Nicol, Sapák Maximilián, Ďuriš Martin, Mikóczi Alan –  Rychtárik Adam, Gono Max