Úvod Novinky Hádzaná: Piešťanskí hádzanári vstúpili do extraligy víťazne

Hádzaná: Piešťanskí hádzanári vstúpili do extraligy víťazne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prvý zápas v extralige po dvadsiatich rokoch Piešťany v Malackách zvládli v úvode septembra víťazne. Hádzaná v ich podaní zaskočila domácich 페인터 12 다운로드. Postavená bola na výbornej obrane a brankárovi Michalovi Melušovi.

Z rýchlych protiútokov a po kombináciách na postavenú obranu viedli v piatej minúte 0:5 천로역정 더빙판 다운로드. Domáci sa prvýkrát presadili v 7. min, keď znížili na na 1:5. Piešťany pokračovali vo svojej hre a v 13. minúte Polakovič upravoval už na 1:9 Microsoft Office 2007 download. Domáci zmenili obranu na využili chvíľkovú slabšiu koncentráciu Piešťan v obrane i v útoku  a vrátili sa do zápasu lrc 다운로드. V 22. minúte bolo skóre 7:11. V záverečnej 10-minútovke prvého polčasu si  Piešťanci opäť vybudovali šesťgólový náskok na 10:16 Download the Canon Service Tool. Na konci prvého dejstva netrafil Majernik bránku a Malacky z protiútoku ešte mohli znížiť , výborný zákrok však predviedol Meluš aws ami.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V druhom polčase Piešťany využili presilovku a dvoma gólmi Laha zvýšili náskok na 11:18. Hráči MHK Piešťany do 45. minúty kontrolovali vývoj stretnutia, keď vyhrávali 14:21 Jingle bell mp3 download. Za tohto stavu chytil brankár domácich 7 m hod Polakovičovi a následne viacero čistých šanci Piešťan. Malacky sériou štyroch gólov znížili na 18:21 v 50 minúte utorrent pro apk 다운로드. Potom Bočkay pri vylúčení Salvatu zvýšil na 18:22 a po dvoch góloch Miarovského a Majerníka viedli Piešťany 19:25. Domáci ešte chceli dvomi gólmi zápas zdramatizovať, ale záver patril Piešťanom a po góloch Szapuho a Laha vybojovali prvé víťazstvo v extralige Windows 7 Defender.

„Domácich sme zaskočili na začiatku zápasu výbornou hrou v útoku a aj v obrane s výborne chytajúcim Melušom 잭스미스 게임 다운로드. My sme svoje šance premieňali a vybudovali si náskok 1:9. Potom nastala v obrane strata koncentrácie domácim sa podarilo znížiť. V druhom polčase sme si udržiavali až na malé časové úseky pohodlný šesťgolový náskok. Som rád, že sme podali disciplinovaný, bojovný kolektívny výkon. Pripísali sme si cenné dva body. Zápas hodnotím výborne , aj keď ukázal drobné nedostatky, na ktorých musíme ešte popracovať,“ zhodnotil extraligovú premiéru tréner MHK Piešťany.

Strojár Malacky  – MHK Piešťany 22:28 / 10:16/
Víťazná zostava :
Kapša , Meluš, Šantavý – Fejes , Bočkay 1, Polakovič 5, Salvata 2, Laho 6, Szapu 4, Majerník 5, Minarovský 3, Macek , Stano, Halo 1, Jaššo 1

Domácemu publiku sa hádzanári predstavia už v sobotu 8. septembra o 18:00 h, keď budú hostiť v Diplomat Aréne Tatran Prešov. Potom sa doma ešte stretnú v stredu 19. septembra vrámci Slovenského pohára s Topoľčanmi a v extralige nastúpia opäť 23.9. proti HC Sporta Hlohovec.

TS/red

 

REKLAMA