Úvod Novinky Hádzaná: MHK zdolal Dunajskú Stredu, v nedeľu zabojuje o čelo tabuľky

Hádzaná: MHK zdolal Dunajskú Stredu, v nedeľu zabojuje o čelo tabuľky

V dvanástom kole cestovali  Piešťany do Dunajskej Stredy v oklieštenej zostave, ale s cieľom zabezpečiť si dve kolá pred koncom postup do baráže o extraligu 오라클 10g 32 bit 다운로드. Súpera nakoniec aj vďaka obrane a bojovnému výkonu mužstva zdolali a zápas skončil 19:32 v prospech Piešťancov. V nedeľu 13. marca bude bojovať  Mestský hádzanársky klub s Martinom o prvé miesto v tabuľke hp 로드러너 다운로드.

V prvom polčase sa ujali domáci hráči vedenia 1:0 za tohto stavu ešte Kapsa chytil domácim  sedemmetrový hod. Následne dvomi gólmi otočili Piešťany na 1:2 Smash Bros. Domácim sa podarilo vyrovnať na 2:2. V 9. min ešte domáci znížili 3:4 ale od tejto chvíle Piešťany zlepšili obranu a dobre chytajúcimi brankármi zvyšovali náskok na 4:14 크롬 사이트 다운로드. V závere domáci znížili na 7: 16, no v poslednej minúte Salvata a Varačka zvyšovali na 7:18. V prvom polčase  sa Piešťanci presadzovali nielen rýchlymi  protiútokmi (Varačka 3 a Miženko 4 góly) ale aj kombinačnou hrou (Salvata 4 a Grúň 3 góly) 안드로이드 os 다운로드.

Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Po prestávke nastúpili domáci v pozmenenej zostave a strelili prvé dva góly. Znížili tak na 9:18. V druhom polčase sa snažili hrať rýchlu hádzanú aj po obdržanom góle 가상 악기 다운로드. Piešťanci pokračovali vo svojom prvopolčasovom výkone a v 45. min  viedli 11:26. Séria vylúčení dovolila domácim znížiť postupne rozdiel skóre a pribrzdiť rozbehnuté Piešťany 콜오브듀티 다운로드. V závere sa naši prispôsobili hre domácich  v 58. minúte uzatváral skóre Salvata  na 19:32 .

Výsledok: Dunajská Streda -MHK Piešťany   19:32 (7:18)

Hodnotenie trénera: „V  zápase  sme potrebovali vyhrať a tomu sme podriadili celú prípravu Full House comics. Vedeli sme že Dunajská streda má mladé snaživé behavé družstvo, bojujúce za každého stavu. Celý týždeň sme mali problém so zostavou.  Majerník síce s nami na zápase bol, ale po zranení do zápasu ešte nezasiahol 에디우스 9 다운로드. Som rád, že si chalani schuti zahrali. Strelecky sa presadili všetci hráči až na Stana, ktorý sa navyše v 40. min zranil . Som rád, že nám od začiatku vychádzala obrana, za ktorou výborne zachytali obidvaja brankári 미국에서 한국방송 다운로드. Mali cez 50-percentnú úspešnosť, z toho sme zakladali protiútoky a strieľali góly. V hre na postavenú obranu dobre organizoval hru Salvata. Z väčších vzdialeností sa presadzoval  Grúň. Svoju prácu v útoku aj obrane na bránkovisku výborne odvádzal Lacuška. Skrátka, všetci podali dobrý bojovný výkon. Poslednými dobrými výkonmi Vás chceme pozvať v nedeľu o 17:00 hod do telocvične Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch na priamy súboj o 1. miesto v prvej lige s Martinom. Príďte nás povzbudiť“.

Zostava MHK: Kapša, Javorček  – Lacuška 6, Salvata 6, Strižinec 6, Miženko 5, Varačka 5, Stano, Grúň 4, Matejovič Igor 1, Majerník.

Najbližší domáci zápas v nedeľu 13.3.o 17,00 h Piešťany – Martin.