Úvod Šport Hádzaná: MHK Piešťany prehrali v Nových Zámkoch. Senzačné semifinále nováčika sa nekoná

Hádzaná: MHK Piešťany prehrali v Nových Zámkoch. Senzačné semifinále nováčika sa nekoná

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V 9. kole nadstavby o 1. až 6. miesto MHK Piešťany cestovali ku svojmu priamemu konkurentovi v boji o štvrté miesto v tabuľke Slovnaft Handball Extraligy windows 7 images. Iba bodový zisk zaručoval hráčom Piešťan možnosť postupu do semifinále ligy. Žiaľ tento cieľ sa im nepodarilo naplniť a MHC Štart Nové Zámky podľahli 24:31 Listening to the Bible. Senzačný postup extraligového nováčika do semifinále sa tak nekoná, ale hráči z Piešťan sa v tejto sezóne rozhodne nemajú za čo hanbiť Movie real download.

Ilustr 바보의 스카이림 다운로드. foto Marek Bučko

Zápas bol od začiatku vyrovnaný a domáci si až do 12. minúty udržiavali jedno – maximálne dvojgólový náskok Download The Castle of The Sky. Následne sa Štartu podarilo za osem minút vypracovať si až šesť gólový náskok ( 13:7 ). Hostia potom pridali a po viacerých utešených akciách sa im podarilo do polčasu znížiť na prijateľný rozdiel ( 15:13 ) Lineage Plaque.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po prestávke mala hra vyrovnaný priebeh a osem minút boli družstvá striedavo úspešné a rozdiel v skóre sa nemenil. Zlomová a rozhodujúca pre vývoj zápasu bola pasáž od 39 캐시비 다운로드. do 46. minúty. Brankár domácich Pavlovič „zamkol“ svoju svätyňu a hráči MHK v týchto chvíľach nepremenili ani tie najvyloženejšie príležitosti a naopak domáci dávali góly ako na bežiacom páse 묻지 마세요 다운로드. Výsledkom bol nárast rozdielu skóre na takmer nedostižných 9 gólov ( 25:16 ). Hráči Piešťan sa ešte pokúsili zabojovať, avšak výsledkom bolo už len skorigovanie výsledku na koncových 31:24 video on your smartphone Naver.

Po tomto stretnutí je o poradí v tabuľke nadstavby takmer rozhodnuté a Piešťany s veľkou pravdepodobnosťou skončia na výbornom piatom mieste nadstavby – zabrániť tomu môže len ťažko predstaviteľné víťazstvo Topoľčian nad Prešovom.

Zostava MHK Piešťany

Brankári – Meluš Michal, Kapša Jozef, Drahovský Denis

Hráči – Minarovský Michal 4, Bočkay Ľubomír 1, Michalka Dávid 5, Laho Tomáš 4, Rakús Lukáš 3, Szapu Viktor 2, Polakovič Pavol 3, Majerník Marcel, Kotula Peter, Macek Marcel, Stano Tomáš, Halo Lukáš, Jaššo Marián

Najbližšie čaká MHK Piešťany posledný domáci duel proti Považskej Bystrici.

TS / red

REKLAMA