Futbal: Piešťanci dostali od Slovanistov 9 gólov

Stretnutie štvrtého kola tretej ligy – západ medzi PFK Piešťany a ŠK Slovan Bratislava juniori, bolo jednoznačnou záležitosťou hosťujúceho mužstva, ktoré bolo po všetkých stránkach lepšie. Paradoxne prvú príležitosť mali domáci.
V 2. min. po peknej akcii a závare pred bránkou strelu Šusta tečoval obranca na roh. Po ňom a rýchlom protiútoku otvoril skóre do prázdnej bránky Hutta – 0:1. V 13. min. po veľmi prísne nariadenej jedenástke zvýšil Bagi na 0:2. Aj ďalšie tri góly do polčasu padli po rýchlych akciách autormi ktorých boli Serra, Oravec a opäť Hutta. Minimálne pri dvoch to však zaváňalo postavením mimo hry.
Podobný priebeh mal aj druhý polčas, s tým rozdielom, že aj domáci sa dostávali do dobrých gólových príležitostí. Góly však strieľali len hostia. V 56. min. uzavrel svoj hetrik Hutta a v 60. min. zvýšil už na 0:7 striedajúci Túri. Je prekvapujúce, že aj napriek tomuto stavu rozhodcovia stáli na strane Slovana, či pri posudzovaní nedovolených zákrokov alebo postavení mimo hry. V 67. min. bol v jasnej  gólovej príležitosti sám pred brankárom v šestnástke faulovaný Šust. Na prekvapenie nevidel Fratrič žiadnu kartu a kopal sa trestný kop z hranice šestnástky namiesto penalty a červenej karty. Glosovu strelu brankár vyrazil, podobne ako o pár minút strelu Šusta, Kotulovu hlavičku tečoval obranca na roh. Snahu domácich o strelenie čestného úspechu trestali hostia po rýchlych protiútokoch. V 75. min. zvýšil na 0:8 Kováč a skóre zápasu uzavrel v 86. min. Černák – 0:9. Pred 210 divákmi s veľkými chybami rozhodoval Perašin.

Góly : 3. 42. 56. Hutta, 13. Bagi 11m, 24. Serra, 37. Oravec, 60. Túri, 75. Kováč, 86. Černák

ŽK : 13.Kotula, 48. Kohutovič, 59. Rusnák – 14. Mašulovič, 50. Fratrič, 59. Serra