Úvod Novinky Futbal: PFK Piešťany vyhralo hladko v Kľačanoch

Futbal: PFK Piešťany vyhralo hladko v Kľačanoch

V 6. kole siedmej futbalovej ligy nastúpili v sobotu 9. septembra futbalisti PFK Piešťany v Kľačanoch proti miestnemu OFK. Piešťanci pokračovali vo víťaznom ťažení a zdolali ďalšieho súpera 원서 pdf 다운로드. V Kľačanoch žiaden gól nedostali a strelili ich päť.

Piešťanskí futbalisti sa ujali vedenia v zápase v 10-tej minúte zásluhou Adama Kusého Hancom trial. V 21. minúte zvýšil na 2:0 pre hostí Martin Gula. Ďalšie góly prišli až po prestávke.

Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Chlapci na panvici

Do druhého dejstva vstúpili hráči PFK zostra 영화 해로 다운로드. Hneď v prvej minúte po zmene strán sa druhým gólom do streleckej listiny zápasu zapísal Adam Kusý. Na 4:0 zvýšil najlepší strelec ligy Jozef Glos v 68 tutu. minúte. Gólovú bodku za zápasom dal v 87. minúte Adrián Valovič.

Piešťanci v aktuálnom vydaní VII. ligy ešte nenašli premožiteľa a sú na čele tabuľky s osemnástimi bodmi  a skóre 35:4. Jozef Glos zaznamenal v tejto sezóne už šestnásty gól, pričom za šesť kôl nastrieľal polovicu toho čo vlani za celú sezónu Korean Typeface.

Najbližšie privítajú hráči PFK Piešťany na domácom trávniku v derby zápase v nedeľu 17. septembra o 15:30 h OŠK Moravany nad Váhom 코어고딕 다운로드.