Úvod Šport Florbalisti zápas vysoko prehrali, za výkon sa hanbiť nemusia

Florbalisti zápas vysoko prehrali, za výkon sa hanbiť nemusia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prvý barážový zápas o účasť v juniorskej extralige medzi FBC Páv Piešťany a ŠK Lido Bratislava na Gymnáziu Pierra de Coubertina domáci prehrali vysoko 1:8 nwc2.1 다운로드. Naši florbalisti boli hosťujúcemu celku do polovice zápasu vyrovnaným súperom. Bratislavčania však zužitkovali skúsenosti získané v extralige a po strelení tretieho gólu na ihrisku dominovali 율려체 다운로드.

IMG_4735_resizeBratislavčania sa ujali vedenia rýchlym gólom v úvode zápasu 빅 샤크 다운로드. Pávom sa síce podarilo vyrovnať, ale po chybe v obrane ŠK Lido opäť získalo vedenie na 2:1. Druhá tretina bola zo začiatku opatrná, bojovalo sa najmä o stred ihriska 나혼자산다 다운로드. Tím z Bratislavy začal postupne fyzicky a kombinačne dominovať a po strelení tretieho gólu pridal do konca tretiny ešte ďalšie dva zásahy. Tretia tretina začínala za stavu 5:1 Download Android flash player. I keď Piešťanci nepôsobili odovzdaným dojmom ich hra dopredu viazla a súper si vytváral čoraz viac šancí. Hráči ŠK Lido strelili ešte tri góly a pred odvetným zápasom v Bratislave si odnášajú po výsledku 8:1 vysoký náskok 아파치 index html 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

IMG_4914_resize

„Naši chalani dnes podali výkon na hranici svojich možností, pretože momentálne spolu netrénujú a s prípravou začínajú až od septembra one hand clapping. Podali sme asi najlepší výkon aký sme mohli proti súperovi, ktorý bol fyzicky zdatnejší. V druhej polovici zápasu nás súper fyzicky a kombinačne prehral Hearthstone background download. Chalanom sa chcem poďakovať za odvedený výkon,“ povedal tréner piešťanských juniorov Stanislav Drabant.

„Súboj bol do stavu 2:1 veľmi vyrovnaný a zápas sa zlomil až keď sa nám podarilo dať tretí gól 음성파일 다운로드. Veľmi nám pomohlo to, že sme boli lepšie fyzicky pripravení čo bolo vidno hlavne ku koncu zápasu. Domáci mali silný úvod, boli nebezpeční z brejkov a som rád, že sme z nich nedostali góly minecraft 무료 다운로드. Náš výkon sa s postupom zápasu zlepšoval a som rád, že to má takúto tendenciu a nie opačnú,“ povedal tréner ŠK Lido Pavol Veninger.

-lt-

REKLAMA