Úvod Šport Florbal: Pávom sa v druhom semifinále nepodarilo pokoriť Púchov, celkovo im patrí...

Florbal: Pávom sa v druhom semifinále nepodarilo pokoriť Púchov, celkovo im patrí 3. miesto

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Florbalisti FBC Páv Piešťany odohrali včera 13. apríla kľúčový semifinálový zápas proti FBK Púchov, v ktorom sa im svojho súpera nepodarilo poraziť a v play-off skončili 프렌즈 전시즌 다운로드. Pávom treba poďakovať za výkony i výbornú hru počas sezóny a hlavne celkové bronzové umiestnenie v 2. lige. 

Celý prenos ste mohli sledovať prostredníctvom textového prenosu na stránke udalosti online Download avplayer. Verným fanúšikom sa určite ťažko pozeralo na skóre, narastajúce v náš neprospech, keďže v 35. minúte viedli domáci Púchovčania už 6:0 패션시티 mr 다운로드. Naši florbalisti sa však dokázali nadýchnuť k veľkému náporu. Za sedem minút zápasu dokázali vsietiť až štyri presné zásahy a v 44. minúte bolo skóre razom veselšie 6:4 해피 메리 다운로드. Púchovu sa však podarilo vrátiť do zápasu a celkové skóre 10:5 ukončilo definitívne naše nádeje na majstrovský titul i postup do extraligy Markdown Editor.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Ďakujeme za všetku tú dôveru, vieru v nás a za vytrvalé povzbudzovanie našim fanúšikom! Obrovská poklona Vám patrí! Ďakujem hráčom za všetku trpezlivosť na tréningoch a zápasoch hand simulator 다운로드. Milanovi Kováčovi za dobrovoľníctvo v pozícií trénera, ktorý to tiež nemal s nami ľahké. Stano Drabant, všetka česť, prevzal kompletnú administratívnu agendu klubu taktiež dobrovoľne pads 9.3 다운로드. Klobúk dole pred tým ako sme sa drali sezónou chlapci. Rozhodne máme byť na čo hrdí,“ napísal po zápase prezident klubu Matúš Kromholc 사랑의 불시착 1화 다운로드.

-lt/Zdroj: FBC Páv Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA