Úvod Šport Florbal: Juniori FBC Páv Piešťany ukončili kalendárny rok dvomi domácimi prehrami

Florbal: Juniori FBC Páv Piešťany ukončili kalendárny rok dvomi domácimi prehrami

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Juniori FBC Páv Piešťany hostili pred Vianocami na domácej palubovke Modru a Banskú Bystricu. Žiaľ aj po trinástom kole extraligovej súťaže si na svoje konto body nepripísali, i keď v zápase proti Modre to bolo tesné 사물의 비밀 다운로드.

V sobotu 21 타짜맞고 다운로드. decembra privítali Pávi tímy FBC BlueBerries Modra. Do duelu vstúpili sľubne, keď skóre otvoril v 15-tej minúte Dominik Kišš po prihrávke kapitána Martina Urbana 페인터 10 다운로드. Druhé dejstvo však patrilo hosťom. V šiestej minúte vyrovnal Milan Juhanyak. Ten istý hráč zaknihoval aj víťaznú prihrávku, keď v štrnástej minúte pri vylúčení Gabriela Kelemena, prihral na gól Samuelovi Nyitrayovi Moyamo. Viac gólov už v stretnutí nepadlo a tak si body za víťazstvo odniesla Modra.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nasledujúci deň zavítali do Piešťan florbalisti FBK BCF Dukla Banská Bystrica 카카오톡 데스크탑 다운로드. Stretnutie bolo viac ako bohaté na góly, keď dominoval útok pred obranou, Pávi v ňom však ťahali za kratší koniec. Po dvoch tretinách prehrávali 2:10 국악방송 다운로드. V treťom dejstve síce strelili 5 gólov, ale súper pridal 9, a tak na záver stretnutie svietilo na ukazovateli skóre 7:19 v neprospech domácich 미션 디럭스 바이블 다운로드. Po vianočnej prestávke čaká juniorov FBC Páv Piešťany 11. a 12. januára dvojkolo v Košiciach.

Rozlúčka z trénerom Srncom a prestup dvoch hráčov do Trenčína

V nedeľu pred stretnutím s Banskou Bystricou pripravili Pávi prekvapenie pre už bývalého trénera Michala Srnca focus subtitles. Nechali mu vyrobiť špeciálny dres so všetkými úspechmi za jeho pôsobenia a samozrejme nechýbali podpisy mladých hráčov.

Pávi pokračujú v juniorskej extralige aj bez dvoch hráčov, ktorí patrili v klube k ťahúňom 한컴타자연습 97 다운로드. Na konci prestupového obdobia zmenili pôsobisko Richard Orviský a Jozef Pobjecký, ktorí sa stali členmi 1.FBC Trenčín a majú tak možnosť bojovať o najvyššie extraligové priečky 방사형 배경 다운로드.

-red- Foto: FB FBC Páv Piešťany

REKLAMA