Úvod Novinky Filip Zeman skončil deviaty na pretekoch Európskeho pohára

Filip Zeman skončil deviaty na pretekoch Európskeho pohára

Filip Zeman (vľavo) a Ondřej Štěpánek počas tréningu v Kranjskej Gore.
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanský cyklista a pretekár CTM Racing Teamu Filip Zeman skončil deviaty v zjazde na horských bicykloch na pretekoch Európskeho pohára v Kranjskej Gore 우담바라 다운로드. 18-ročný zjazdár sa so svojim tímom zúčastnil pretekov v Slovinsku počas uplynulého víkendu. V sobotnej kvalifikácii sa umiestnil na 10. mieste a postúpil tak aj do nedeľného finále, v ktorom skončil celkovo deviaty v kategórii juniorov do 19 rokov 윈도우 업데이트 다운로드. Jeho tímový kolega Erik Cais skončil v junioroch na 15. mieste.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Trať v Kranjskej Gore nás milo prekvapila 트릭아트 던전 다운로드. Prialo nám aj počasie, celý čas nám svietilo slnko. Na trati bolo veľa zmien oproti minulému roku, pridali jednu rýchlostnú novinku s veľkými skokmi a zákrutami 한영번역기 다운로드. Bola náročná na kondičku, ale aj technickú jazdu cez korene, ktoré sa objavovali na celej trati. Viem, že som mal na viac. V závodnej jade som síce neurobil veľa chýb, ale niektoré miesta som zbytočne prebrzdil viac, ako som potreboval a tam sa mi nazbierali sekundy navyše,“ opísal Zeman preteky v Slovinsku 낭만에 대하여 다운로드.

CTM Racing Team mal svojich zástupcov aj v elite. Český pretekár Ondřej Štěpánek vyhral malé finále a skončil tak celkovo na 31. mieste genius education textbooks. Do superfinále, do ktorého sa dostalo z kvalifikácie 30 najrýchlejších jazdcov, sa nedostal kvôli nepríjemnému pádu. Martin Knapec postúpil z kvalifikácie, no počas tréningu si nešťastne vykĺbil rameno a vo finále si už nezajazdil Yonsei University program.

-Text: Martin Sarvaš/Foto: Aneta Balatková-

REKLAMA