Úvod Novinky Eurocup: Prvý domáci zápas už zajtra, Čajky privítajú poľský Toruň

Eurocup: Prvý domáci zápas už zajtra, Čajky privítajú poľský Toruň

REKLAMA
Knebl

Piešťanské Čajky čaká už dnes, v stredu 18. októbra, prvý zo série troch domácich zápasov v Eurocupe v rade, keď o 18:00 hod privítajú poľský tím Energa Toruň Hancom Taza Practice 2019. Pre Čajky pôjde o dôležitý zápas, ktorý môže čo to naznačiť o ďalšom vývoji v skupine smerom k postupu do vyraďovacej časti.

Piešťanský tím tak čaká opäť náročný zápas, ktorý však nie je nezvládnuteľný a Čajky robia všetko preto, aby sa im v Európskom pohári podarilo zaknihovať prvé víťazstvo departure. „Na tréningoch poctivo makáme a dávame do toho všetko. Pristupujeme k zápasu s maximálnou koncentráciou. Musíme to preniesť aj do zápasu, treba aby sme boli dôsledné v obrane, uvoľnené v útoku, hrali svoju hru a počúvali pokyny trénera 후쿠오카 다운로드. Len tak môžeme uspieť. Toruň je kvalitný súper, majú silný doskok, ktorý musíme pokryť a dobrú obranu, na ktorú sa budeme snažiť nájsť recept,“ povedala piešťanská pivotka Ivana Jakubcová Download the Dark Phoenix subtitles.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

V stredu by už mal piešťanský tím nastúpiť v takmer kompletnom zložení. Predpokladá sa aj štart skúsenej Chorvátky Emilije Podrug, ktorá sa dostala zo svalového zranenia a mala by byť trénerom k dispozícií download cubase ai.

„Cítim sa oveľa lepšie. Tri týždne som pauzovala a bol to pre mňa dlhý čas, pretože mi basketbal veľmi chýbal. Nie je to ešte úplne ono, cítim kondičné manko, ale som šťastná, že môžem byť späť na ihrisku a budem môcť pomôcť družstvu weblogic 8.1 다운로드. Ak nastúpim, tak spravím to najlepšie pre tím. Verím, že nám pomôžu aj naši fanúšikovia, aby sme sa mohli na konci tešiť z prvého víťazstva v Eurocupe,“ uviedla Emilija Podrug Download the cell phone image. Mimo zostavu tak zostáva ešte stále zo zranenia kolena sa liečiaca Rebeka Mikulášiková.

Zápasy v Eurocupe sú atraktívne aj pre basketbalových fanúšikov v Piešťanoch a všetci v klube veria, že ich na stredajší dôležitý duel príde podporiť čo najviac Movie Kingdom. „Bude to veľmi zaujímavý zápas a potrebujeme podporu každého fanúšika. Verím, že bude v Diplomat aréne skvelá atmosféra, ktorá nám dopomôže k víťazstvu,“ pokračovala I pizzeria. Jakubcová.

Protivník Čajok Energa Toruň, sa aktuálne v silnej poľskej lige nachádza na ôsmom mieste o jednu priečku pred kvalifikačným súperom Čajok v Eurolige CCC Polkowice redhat 다운로드. Aj to svedčí o tom, aká je poľská súťaž kvalitná a vyrovnaná. K oporám družstva patria litovské hráčky Monika Grigalauskyte a Dalia Belickaite, Američanka Kelley Cain, Austrálčanka Lauren Mansfield, či naturalizovaná Maďarka Rita Rasheed. Kvalitu potvrdzujú aj poľské hráčky Agniezska Skobel, Emilia Tlumak či Katarzyna Maliszewska.

Vstupenky na zápas sú v hodnote 4 eur a zakúpiť si ich môžete v nasledovných časoch:
18.10. (streda) – 10:30 – 14:00 reštaurácia Diplomat aréna a od 16:30 v pokladni DA

(ts)

REKLAMA