Úvod Šport Cvičením na preliezkach posúvajú svoje limity

Cvičením na preliezkach posúvajú svoje limity

REKLAMA

Ich cieľom je vylákať ľudí von, aby urobili niečo pre svoje zdravie. Najčastejšie ich stretnete na ihrisku na Vážskej ulici Final Cut Pro for free. Hovoria si Street Workout PN a pripravujú projekt na výstavbu priestoru, kde by mohol cvičiť každý – od detí po profesionálnych športovcov 갱비스트 무료 다운로드.

[youtube width=“560″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=QILU1KxX3kA[/youtube]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Aktivita, celosvetovo známa pod názvom street workout je cvičenie v exteriéroch výhradne pomocou vlastnej váhy EuroTruck Korea Map. Takýto tréning poznali už v antike, ale až internet pomohol k šíreniu videí, na ktorých prevažne Afroameričania z chudobných štvrtí cvičia takýmto spôsobom, pretože si nemôžu dovoliť drahé posilňovne 맥os 모하비 다운로드.

„Je to vlastne cvičenie na preliezkach, posúvanie svojich hraníc a limitov,“ hovorí o street workoute Filip Šima, jeden z členov piešťanského tímu von Mark. Spolu s kamarátmi najčastejšie cvičí na ihrisku na Vážskej ulici. Ich spoločným úsilím je však vybudovať v našom meste priestor, prispôsobený na túto aktivitu 중학생 다운로드.

„Nové ihrisko by malo slúžiť deťom, ale aj futbalistom, hokejistom, bežcom a ďalším športovcom. Bude pre každého, kto má rád cvičenie na čerstvom vzduchu,“ vysvetľuje Filip a dodáva: „Najväčšou výhodou je, že ho môžu používa ľudia bez rozdielu veku 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드. Našim cieľom je priviesť ľudí von, aby urobili niečo pre svoje zdravie.“ Projekt je podľa jeho slov vo fáze prípravy: „Čakáme, ká mesto určí, kde by mohlo niečo také vyrásť Minecraft Jumpmap. Máme aj niekoľko návrhov, ako by to malo vyzerať.“

Dovtedy kým bude tento priestor hotový, môžu záujemcovia o cvičenie na čerstvom vzduchu kontaktovať členov Street Workout PN prostredníctvom Facebooku head soccer 버그판 다운로드.

[nggallery id=2382]

Text: mp Foto: sw

REKLAMA