„Celý zlý astronaut“ si z najväčieho turnaja odniesol bronz

Na najväčšom turnaji v plážovej hádzanej na Slovensku, ktorý sa konal počas posledného júnového víkendu na Slnečných jazerách v Senci, sa zúčastnili dve piešťanské družstvá Black & White  a Celý zlý astronaut. Astronauti si  nakoniec „vychytali“ bronz.

astr

Zostava Celý  zlý  astronaut: na snímke zľava hore Faltus, Fekete, Fázik Matej, Fázik Michal, Pupík, dolu Nedorost,  Slaninka,  Kotula , Ďurček (na fotke chýba Zechmeister).

Vo svojej skupine Black & White tesne prehralo s pezinským  Kelwitt  0:2, bratislavským B -52 1:2 , stupavským družstvom Langoše 0:2. Porazili  pezinské Polená 2:0 a cíferský FALCONS  2:0. S dvoma víťazstvami skončili na štvrtom mieste v skupine a postúpili do štvrťfinále.

Celý zlý astronaut v skupine  najskôr porazilo Zajkov v pohybe 2:0, Balons Gang 2:0 a po vyrovnanom zápase z Mýtickými Vlkmi 2:0, Černé mamby 2:0, nitrianske Nevím 2:0  a vyhrali tak skupinu bez jedinej prehry.

V nedeľu sa stretli v piešťanskom štvrť finále Celý zlý astronaut s dobre hrajúcim  Black & White. Prvý polčas vyhrali tesne o gól a druhý o päť. Black & White  malo smolu a po vyrovnanom zápase vypadlo z turnaja po dobrom výkone.

V semifinále mužstvo Celý  zlý Astronaut  prehralo s  Mýtickými Vlkmi 1:2 po samostatných nájazdoch. Prvý polčas tesne prehrali, druhý vyhrali. V nájazdoch, napriek tomu, že všetci hráči svoje pokusy premenili, prehrali na body 10:9 a išli hrať o tretie miesto.

Vo finále zvíťazili Mýtickí Vlci nad Langošmi jasne 2:0. V boji o tretie miesto Celý zlý astronaut vyhral  nad  pezinským Kelwitt  2: 0, keď  obidva polčasy uhrali bez problémov .

Black & White nastúpilo v zostave: Vlado, Matejovič  F., Ďurina, Stano, Bolješik, Maštalir, Dornhofer Varačka, Fejes , Kovačech.