Úvod Novinky Čajky privítajú v Mikulášskom kole basketbalistky Nitry

Čajky privítajú v Mikulášskom kole basketbalistky Nitry

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Čajky dnes v „mikulášskom“ kole basketbalovej extraligy žien privítajú v dohrávke 3. kola BKM Junior UKF Nitra 아이콘 이리오너라 다운로드. Na zápas dorazí aj Mikuláš, ktorý si so sebou prinesie aj prekvapenia. Čajky sa so súperkami z Nitry stretnú vôbec prvý krát v tejto sezóne mulan subtitles. Zápas tretieho kola, totiž musel byť presunutý kvôli povinnostiam Čajok v európskych pohárových súťažiach.

Piešťanské basketbalistky majú za sebou v extralige dve víkendové víťazstva, keď vyhrali v Banskej Bystrici 55:42 a v Poprade 79:34 Eclipse font. čajky tak sú s ôsmymi víťazstvami a jednou prehrou na druhej priečke tabuľky za Good Angels Košice a radi by si bilanciu víťazstiev vylepšili aj dnes proti Nitre Three Kingdoms 9 pk.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Mladé družstvo spod Zobora vykazuje lepšiu výkonnosť, ako v minulom ročníku a aktuálne mu patrí štvrté miesto v tabuľke. Nitranky vyhrali zápasy nad Šamorínom, Banskou Bystricou a dvakrát zdolali Slovan Bratislava Kang Ho-jung. V aktuálnom ročníku nastupuje v drese Nitry aj bývalá dlhoročná hráčka Piešťanských Čajok Laura Horvátová.

Extraliga žien – 3 Download the complaining of the dead star. kolo – dohrávka
Piešťanské Čajky – BKM Junior UKF Nitra (18.00)

Rozhodcovia: Roman Lamoš, Peter Macura, Jakub Izák

Livestream
Livestats

-TS Piešťanské Čajky-

REKLAMA