Úvod Novinky Čajky čaká kľúčový domáci duel Eurocup-u, privítajú rumunský ACS Sepsi

Čajky čaká kľúčový domáci duel Eurocup-u, privítajú rumunský ACS Sepsi

REKLAMA
Knebl

Piešťanské Čajky čaká v stredu 25. októbra ďalší súboj v Európskom pohári FIBA, keď o 18.00 hodine privítajú v Diplomat aréne rumunský tím z mestečka Sfantu Gheorghe ACS Sepsi SIC 맥용 프리미어 다운로드. Čajky v treťom stretnutí D-skupiny chcú nadviazať na minulotýždňové víťazstvo nad Toruňom, nečaká ich však nič jednoduché.

Piešťanským basketbalistkám stoja v ceste rumunské šampiónky z posledných dvoch sezón, ktoré zatiaľ v Eurocupe prehrali obe stretnutia – najskôr v Toruni 69:84 a minulý týždeň nestačili doma na Hatay BB, ktorému podľahli 63:80 위닝2013 다운로드. Pre verejnosť je možno rumunský celok veľkou neznámou, no tréneri Pospíšil a Kucsa svoje zverenkyne na stretnutie poctivo pripravovali.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

„ACS Sepsi pre nás už takou neznámou nie sú 고인체 폰트 다운로드. Videli sme ich v oboch zápasoch Eurocupu, takže informácie máme. Z týchto zápasov je evidentne, že ide o družstvo so silnými individualitami Phonebus movie. Tou najväčšou je Tyaunna Marshall, ktorá prakticky neschádza z ihriska. Je mimoriadna silná v hre jedna na jedna, ma výbornú streľbu, prienik, prechodovú fázu a útočný doskok gta v apk 다운로드. Ďalšími osobnosťami tímu sú Wallace na pozícii dva, ďalej švédske reprezentantky Hamilton-Carter a Fontaine, veľká bieloruská pivotka Kress, doplnené o skúsené rumunské rozohrávačky Stoenescu a Parau ubuntu 14.04 다운로드. Veľmi dôležité bude, aby sme dokázali eliminovať ich dve najsilnejšie zbrane a to hru jedna na jedna a útočný doskok,“ uviedol pred stredajším stretnutím tréner Piešťanských Čajok Martin Pospíšil m4s.

Basketbalistkám z kúpeľného mesta sa minulý týždeň podarilo v Diplomat aréne zvíťaziť v stretnutí s Toruňom určite to budú chcieť zopakovať aj v stredu Download the Cultshow Saga Collection. Pôjde o dôležitý zápas vzhľadom na ďalší vývoj v skupine. Ak chcú Čajky pomýšľať na postup do vyraďovacej časti, potrebujú tento duel zvládnuť mr one day. „Pre nás je v Eurocupe každý zápas kľúčový. Bol taký minulý týždeň a tento bude rovnaký. Ja osobne nemám rád reči o tlaku. Ten je úplne prirodzený, práveže si ho treba pripustiť a zvládnuť ho,“ pokračoval tréner Čajok 레지던트 이블3 다운로드.

Porovnanie štatistík oboch tímov.

Predaj vstupeniek, ktoré sú v hodnote 4 € bude prebiehať v nasledovných časoch:
25.10. (streda) – 10:30 – 14:00 reštaurácia Diplomat aréna a od 16:30 v pokladni DA

(ts)

REKLAMA