Connect with us

Novinky

Basketbal: Potvrdia dnes Čajky proti Ostrave stopercentnú úspešnosť v CEWL?

Published

on

Reklama

Piešťanské Čajky odohrajú v tomto týždni dva zápasy na domácej palubovke Diplomat arény. V stredu 14. decembra o 18.00 hodine privítajú v rámci Central Europe Women League české extraligistky SBŠ Ostrava a v sobotu 17. decembra budú v extraligovom stretnutí hostiť štvrtý tím tabuľky ŠBK Šamorín. Rozlúčia sa Čajky so starým rokom pred svojimi fanúšikmi dvomi víťazstvami?

Čajky majú zatiaľ v CEWL stopercentnú úspešnosť, keď zdolali Flying Foxes Viedeň i Kvarner Rijeka. Nadviazať na to budú chcieť aj v dnes proti Ostrave, ktorá doposiaľ zdolala dvakrát Rijeku, no v súboji s Flying Foxes prehrala 60:66. Celok z Ostravy má vo svojom kádri tri Američanky a aktuálne mu patrí deviate miesto v tabuľke českej extraligy. Piešťanské hráčky si dnes budú chcieť spraviť chuť po nevydarenom stretnutí s Good Angels Košice a jednoznačným cieľom je zvíťaziť. Čajky sa na domácej palubovke Diplomat arény predstavia po vyše mesiaci a fanúšikom chcú pred Vianočnými sviatkami spraviť radosť.

Reklama

Doterajšie výsledky Piešťanských Čajok v CEWL:
Piešťanské Čajky – Flying Foxes SVS Post 101:66
Kvarner Rijeka – Piešťanské Čajky 41:85

Doterajšie výsledky SBŠ Ostrava v CEWL:
Kvarner Rijeka – SBŠ Ostrava 53:78
SBŠ Ostrava – Kvarner Rijeka 71:45
SBŠ Ostrava – Flying Foxes SVS Post 60:66

Reklama

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji od 11:00 do 14:00 v reštaurácii Diplomat arény, pred zápasom od 16:30 v pokladni v hodnote 2 €.

-TS Piešťanské Čajky-

Populárne články