Úvod Novinky Basketbal: Piešťanské čajky sa predstavia v ďalšej zaujímavej súťaži

Basketbal: Piešťanské čajky sa predstavia v ďalšej zaujímavej súťaži

REKLAMA
Knebl

Piešťanské Čajky si v nasledujúcom ročníku zahrajú aj ďalšiu medzinárodnú súťaž! Klub sa prihlásil do východoeurópskej ligy Eastern Europe Women´s Basketball League (EEWBL), ktorá je pre Čajky výbornou príležitosťou pre medzinárodnú konfrontáciu 애플 리케이션 다운로드.

Piešťanské Čajky sú tak jeden zo šestnástich tímov, ktorí sa do projektu EEWBL v nasledujúcej sezóne zapojí 갤럭시 s7 유심 다운로드. Okrem Čajok si v tejto súťaži opäť zahrajú aj minuloročné víťazky z Good Angels Košice.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Systém súťaže pozostáva z troch turnajov a následného play-off mameppkgui 다운로드. Hneď prvý turnaj budú Piešťanské Čajky hostiť v Diplomat aréne v termíne 4. – 7. októbra, keď privítajú tímy Astana Tigers, Samsun Canik a Hoptrans Sirenos Download code without integrity check.

Piešťanky tak budú mať ďalšiu príležitosť predviesť sa na medzinárodnom poli, keďže ich ešte čaká kvalifikácia Euroligy s poľskými Polkowicami, v ktorej sa rozhodne, či budú hrať v základnej skupine najlepšej klubovej európskej súťaži, alebo v Európskom pohári FIBA voice recording.

Eastern Europe Women´s Basketball League (EEWBL) 2017/2018:

Skupina A: Good Angels (Slovakia), Horizont Minsk (Belarus), Kibirkstis Vilnius (Lithuania), Vega1/Liepaja (Latvia), AL-Riyadi (Libanon), FSG Royal Eagles (Holland), Lulea Basket (Sweden), Bornova Becker (Turkey)

Skupina B: TTT Riga (Latvia), Dynamo Moscow (Russia), Piestanske Cajky (Slovakia), Astana Tigers (Kazakhstan), Tsmoki Minsk (Belarus), Hoptrans Sirenos (Lithuania), Udominate Basket (Sweden), Samsun Canik (Turkey)

TS Piešťanské čajky

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba