Úvod Novinky Basketbal: Extraligový šláger už dnes! Čajky privítajú majstrovské Good Angels Košice

Basketbal: Extraligový šláger už dnes! Čajky privítajú majstrovské Good Angels Košice

REKLAMA
Esesko

Piešťanské Čajky dosiahli v stredajšom kvalifikačnom zápase Európskeho pohára v Pécsi dôležité víťazstvo, ktoré ich nabudilo aj pred dnešným extraligovým šlágrom epic pen. Čajky privítajú o 18:00 h v Diplomat aréne svoje rivalky z Good Angels Košice a tieto zápasy bývajú vždy divácky veľmi atraktívne.

1000 (2)
Prioritou Piešťanských Čajok v úvode sezóny je zdolať v kvalifikačnom dvojzápase Eurocupu PEAC Pécs a postúpiť do základnej skupiny Ppt viewer download. Nemenej dôležité sú však aj zápasy domácej extraligy a v dnešnom šlágri s Good Angels sa v Piešťanoch rozhodne šetriť nemienia. „Vždy je pre nás najdôležitejší ten najbližší zápas swing browser. S majstrovskými Košicami chceme odohrať zaujímavé stretnutie,“ vraví tréner Piešťanských Čajok Martin Pospíšil.
Piešťanské Čajky a Good Angels Košice patria v posledných sezónach medzi dvoch hlavných rivalov slovenskej basketbalovej extraligy žien a ich vzájomné stretnutia patria k tomu najlepšiemu, čo najvyššia domáca súťaž žien ponúka 스케치 업 소스 다운로드.
Vstupenky na zápas budú v predaji od 16:30 v pokladni Diplomat arény v hodnote 2 eurá.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

TS Piešťanské Čajky

REKLAMA