Úvod Šport Basketbal: Do Diplomat arény pricestuje Ružomberok, Čajky chcú v šlágri opäť uspieť

Basketbal: Do Diplomat arény pricestuje Ružomberok, Čajky chcú v šlágri opäť uspieť

Piešťanské Čajky v sobotu odohrajú posledný zápas základnej časti pred extraligovou nadstavbou, keď v šlágri kola budú hostiť tretí tím tabuľky MBK Ružomberok Vector image. Podarí sa piešťanským basketbalistkám zavŕšiť základnú časť víťazstvom?

Nedávne víťazky Slovenského pohára sa predstavia na domácej palubovke prvýkrát od spomínaného triumfu v polovici januára KakaoTalk 4.4.2. Odvtedy Piešťanky odohrali len zápasy na palubovkách súperiek. Čajky sa s Ružomberkom v tejto sezóne už raz stretli a v Koniarni sa tešili z dôležitého víťazstva 76:65 vsphere 6.5. Aj teraz chcú piešťanské basketbalistky zvíťaziť, no nečaká ich nič ľahké. Vzájomné súboje bývajú vždy vyrovnané a tradične ponúkajú kvalitný basketbal 티비오늘 다운로드. „Na Ružomberok sme sa pripravovali dôsledne. Naša príprava ma štruktúru, ktorá je už dlhodobo vyprofilovaná. Súper disponuje kvalitou, ale tú máme aj my a chceme ju ukázať počas celých 40 minút 인도 지도 다운로드. Bude dôležité limitovať výpadky koncentrácie a udržať konštantný výkon,“ vraví pred atraktívnym zápasom s Ružomberkom tréner Čajok Martin Pospíšil Windows 10 Explorer.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Piešťanskému koučovi robia vrásky zdravotné problémy niektorých zo zvereniek, keď nebude môcť využiť Rebeku Mikulášiková, Lauru Horvátovú a ani Luciu Krč-Turbovú 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드. „Hlavne to netreba zbytočne riešiť. Je pravda, že nám to komplikuje určité štandardy tréningového procesu, no nechceme sa na nič vyhovárať a vyplakávať 백일의 낭군님 7화 다운로드. Hráčky, ktoré máme k dispozícii sú pripravené odviesť maximum a to je podstatné,“ dodal rázne M. Pospíšil.

-Piešťanské Čajky-

REKLAMA