Úvod Novinky Basketbal: Čajky zdolali v príprave Handicap Brno

Basketbal: Čajky zdolali v príprave Handicap Brno

REKLAMA
Knebl

Letná príprava basketbalistiek Piešťanských Čajok na sezónu 2016/2017 je v plnom prúde. V sobotu 3. septembra nastúpili hráčky na prvý prípravný zápas v novej sezóne, keď si na domácej palubovke zmerali sily s českým extraligovým tímom BK Handicap Brno Download the 10-year financial statement. Čajky zdolali tím, ktorý nedávno potrápil aj maďarského účastníka Euroligy UNI Györ, 46:40.

IMG_6195_resize[1]
Ilustr 반헬싱 다운로드. foto
V prvom prípravnom zápase nastúpila aj najnovšia posila Piešťanských Čajok Američanka Monique Oliver. Čajky čakajú v ďalšej príprave aj ďalšie kvalitné tímy web-Korean drafter. Jedny z najkľúčovejších zápasov sezóny odohrajú piešťanské basketbalistky už na jej začiatku. 5. a 12. októbra ich čakajú dva zápasy kvalifikácie o účasť v základnej skupine Európskeho pohára, v ktorých budú súperiť s maďarským celkom PEAC Pécs Tomcat mass file.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Čajky do novej sezóny pripravili aj nový TV youtube kanál. Môžete si na ňom pozrieť zostrih zápasov, ale i pozápasové vyjadrenia.(red) Ilustr.foto: -lt- Video: TV Piešťanské Čajky / Pavol Jurák

 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba