Úvod Šport Basketbal: Čajky sú v semifinále Niké Extraligy žien

Basketbal: Čajky sú v semifinále Niké Extraligy žien

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Piešťanské Čajky vyhrali aj druhý zápas nad BK ŠK UMB Banská Bystrica a postúpili do semifinále Niké Extraligy žien. V ňom sa stretnú s tímom Young Angels Košice a semifinálové séria, ktorá sa hrá na tri víťazné zápasy odštartuje v stredu 31 초무투전 다운로드. marca v Diplomat aréne. 

BK ŠK UMB Banská Bystrica – Piešťanské Čajky 37:68 (8:22, 13:19, 8:16, 8:11), stav série: 0:2, postupujú Piešťany

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

BK ŠK UMB Banská Bystrica: Dobrotová 10, Paulechová 5, Háberová 2, Piperková 1, Turčanová (Kovalenková 6, Lukačiková 5, Števulová 4, Chovancová 4, Šunová, Žilinská D., Moravčíková)

Piešťanské Čajky: Hamilton-Carterová 19, Tadičová 16, Miletičová 14, Martišková 12, Hašková 6 (Sailerová 1, Dovčíková, Kraislová, MacKayová, Krajčovičová, Kozáková, Vandlíková)

TH: 12/8 – 17/10, Fauly: 18 – 16, Trojky: 3 – 4, Rozhodovali: Kurpaš, Uhrin, Stopka

„V dnešnom zápase sme sa hlavne chceli zamerať na zlepšenie obrany oproti prvému zápasu 러스티 레이크 파라다이스 다운로드. Do veľkej miery sa nám to podarilo, keď sa pozrieme na to koľko bodov sme obdŕžali. Čož je 37, čo je celkom dobré číslo, ale aj napriek tomu sme urobili nejaké chyby 네이버 야구 다운로드. V útoku sme sa dnes trošku viac vytrápili, nepremenili sme viaceré jasné pozície, veľa vecí sme riešili zbytočne komplikovane a mohli sme ich riešiť jednoducho Filezilla Hangul file. Sme ale spokojní, postúpili sme do semifinále a teraz už všetko smerujume k príprave na Young Angels Košice,“ zhodnotil zápas Tomáš Kačmarik, tréner Piešťanské Čajky 오렌지캬라멜 다운로드.

„Za nami je ďalší zápas play-off, urobili sme posledný krok do ďalšej série. Čakajú nás náročnejšie zápasy ako v štvrťfinále, brali sme to ako prípravu na to, čo nás čaká. Verím, že sa dáme dokopy a odohráme to čo najlepšie. Tento zápas nám podľa mňa pomohol v tom, že nám ukázal v čom robíme chyby a v čom sa musíme určite zlepšiť v semifinále play-off,“ dodala Matea Tadić, hráčka tímu Piešťanské Čajky.

Zdroj: piestanskecajky.sk Foto: Laco Duračka

REKLAMA