Úvod Šport Basketbal: Čajky spoznali súpera vo štvrťfinále Európskej basketbalovej ligy

Basketbal: Čajky spoznali súpera vo štvrťfinále Európskej basketbalovej ligy

REKLAMA

Piešťanské Čajky spoznali svojho súpera v štvrťfinále play-off Európskej basketbalovej ligy žien EWBL. Vyzývateľom piešťanských basketbalistiek v boji o postup do Final Four je už s istotou tretí tím B-skupiny, ruský Rostov – Don – SFEDU 너의 모든 것 다운로드.

Ten je účastníkom druhej najvyššej ruskej súťaže, kde v aktuálnom ročníku dominanuje a patrí mu prvá priečka https 엑셀 다운로드. Rostov hrá v EWBL druhý rok po sebe, v minulom ročníku sa vo svojej premiérovej sezóne dokonca dokázal prebojovať do Final Four, ktoré organizoval na domácej palubovke 사랑의 불시착 다운로드. V ňom obsadil tretiu priečku, keď v boji o bronz zdolal Žabiny Brno 74:65.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Už v skupinovej fáze sme sa stretli s dvomi ruskými tímami a Rostov hrá podobným štýlom, takže to pre nás nebude úplná neznáma Packet Tracer 5.3 3ed. Ide o minuloročný bronzový tím EWBL a v druhej najvyššej ruskej súťaži si v aktuálnej sezóne počínajú suverénne. Rostov má svoju kvalitu, no berieme ho ako prijateľného súpera aj z hľadiska cestovania, keďže nám za určitých okolností hrozil napríklad Novosibirsk,“ vyjadril sa na margo štvrťfinálového súpera tréner Čajok Richard Kucsa 피스쿨 다운로드.

Štvrťfinále play-off EWBL sa hrá systémom doma-vonku, kde o postupujúcom rozhoduje celkové skóre dvojzápasu. Aktuálne už prebieha komunikácia medzi oboma klubmi ohľadne konkrétnych termínov zápasov, ktoré sa musia odohrať do konca februára malware. Podľa „kľúča“ súťaže by Čajky mali hrať prvý zápas vonku a odvetu na domácej palubovke. 

TS Piešťanské Čajky

REKLAMA