Úvod Novinky Basketbal: Čajky si hladko poradili so Slovanom Bratislava

Basketbal: Čajky si hladko poradili so Slovanom Bratislava

Knebl

Po reprezentačnej prestávke sa zápasový kolotoč Piešťanských Čajok opäť rozkrútil v sobotu, kedy sa v rámci extraligy predstavili na palubovke Slovana Bratislava Phonebus movie. V stretnutí, ktoré malo jednoznačný priebeh basketbalistky z kúpeľného mesta vyhrali 81:24. Už v stredu 22. novembra čaká naše hráčky cesta na zápas s poľským celkom Energa Toruň, v sobotu o 18.00 hodine odohrajú v Diplomat aréne domáci extraligový duel proti tímu BAM Poprad gta v apk 다운로드.

Čajky sa v kompletnom zložení stretli až v piatok, keďže reprezentačné povinnosti mali Nikola Dudášová, Ivana Jakubcová a Lenka Bartáková ubuntu 14.04 다운로드. Zvyšok družstva využil prestávku na dôkladnú regeneráciu, nakoľko čaká piešťanský tím náročný zápasový program až do Vianoc.

Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Od začiatku stretnutia Piešťanské Čajky preukazovali absolútnu dominanciu a protihráčky zo Slovana k ničomu nepustili m4s. Všetky štvrtiny vyhrali Piešťanky jednoznačným rozdielom, ktorý znamenal konečné skóre 81:24 pre Čajky. Bodovo sa najvýraznejšie presadila Angelika Slamová, ktorá nazbierala 21 bodov Download the Cultshow Saga Collection. Do zápasu zasiahlo i bodovalo všetkých desať hráčok Piešťan, ktoré boli na súpiske. Tréner Pospíšil ešte stále nemôže počítať s Rebekou Mikulášikovou, ktorej návrat na palubovky sa už blíži, ale aj s Kateřinou Zohnovou, ktorá kvôli zranenej nohe pauzuje už takmer tri týždne mr one day.

Ďalší z kľúčových zápasov v základnej skupine D Európskeho pohára odohrajú Čajky už v stredu, keď sa predstavia na palubovke poľského tímu Energa Toruň 레지던트 이블3 다운로드. Čajky pre zaistenie si postupu zo skupiny potrebujú ešte jedno víťazstvo a rady by ho spečatili práve v Poľsku.

BK Slovan Bratislava – Piešťanské Čajky 24:81 (7:29, 14:47, 20:68)

BK Slovan Bratislava: Tarkovičová 7, Talajková 7, Dulová 3, Ošťadálová 1, Turzáková (Olšová 2, Klamová 2, Vargová 2, Mišovičová, Valachovičová) autoset. Tréner: D. Rakočevič

Piešťanské Čajky: Smith 10, Páleníková 7, Gajdošová 4, Bartáková 4, Kašpárková 2 (Slamová 21, Letková 11, Jakubcová 11, Podrug 8, Dudášová 3) 원산지관리사 기출문제 다운로드. Tréner: M. Pospíšil.

TH: 8/6 – 11/8. Trojky: 2 – 3. Fauly: 15 – 11. Štvrtiny: 7:29, 7:18, 6:21, 4:13.