Úvod Šport Basketbal: Čajky prehrali aj druhý zápas. V Ružomberku sa pokúsia o malý...

Basketbal: Čajky prehrali aj druhý zápas. V Ružomberku sa pokúsia o malý zázrak

REKLAMA

Podpora domáceho publika a ani sľubný štart do zápasu napokon neboli nič platné, Piešťanské Čajky prehrávajú po dvoch finálových zápasoch 0:2 원펀맨 오프닝 다운로드. V Ružomberku, ktorý sa po dlhoročnej nadvláde Košíc hotuje k návratu na ligový trón, ich v sobotu čaká náročná úloha znížiť stav série 스쿨버스 해킹툴 다운로드. Tréner Richard Kucsa netají, že zo strany jeho zvereniek pôjde o pokus o malý zázrak.

Piešťanské Čajky sa po prehre v prvom zápase (68:80) hotovali doma vyrovnať sériu World of Warships Asia. Začiatok zápasu mali nádejný, viedli 4:0, 8:4 a do trojbodového vedenia sa dostali aj v tretej štvrtine. Od stavu 44:41 to však boli hostky, kto diktoval hru a napokon vyhrali o 11 bodov (67:56) origin 6.0 다운로드. „Bojovali sme o každú jednu loptu, no v tretej štvrtine nám Ružomberčanky ušli a už sme to nezvrátili. Ich podkošovej hráčke sa veľmi darilo, padlo jej viacero ťažkých striel TouduTu. Tým sa viac naštartovali, začalo to padať aj ďalším a už boli na koni,“ uviedla pivotka Čajok Rebeka Mikulášiková.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Tréner Richard Kucsa ocenil nasadenie svojich zvereniek a želá si, aby sa séria z Ružomberka vrátila do Piešťan 온 디스크 무제한 다운로드. „Rozhodla sila ružomberských legionárok. Naše hráčky vydali zo seba maximum a s tým môžem byť spokojný. Ponúkli maximum, no nestačilo to Flower Than Young Iceland. Do tretieho zápasu sa pôjdeme pokúsiť o malý zázrak. Hovorieva sa, že posledný krok býva najťažší, takže nemalý tlak bude v sobotu aj na Ružomberčankách,“ poznamenal Kucsa yinyuetai 다운로드.

Diváci vytvorili úžasnú atmosféru

Jedným z piešťanských pozitív druhého zápasu bola divácka kulisa a atmosféra 베이비드라이버 자막 다운로드. Na duel prišla takmer zaplnená Diplomat aréna a k výbornej atmosfére prispeli aj fanúšikovia Ružomberka. „Sme zvyknutí na to, že v našom domácom prostredí to nie je ako v divadle Download chrome photo batches. Je to finále, možno aj preto prišlo viac ľudí. Myslím si, že to je skvelá prezentácia ženského basketbalu a ja si želám, aby to aj naďalej bolo takto. Hráčky svojou snahou a ctižiadosťou ukázali, že si to zaslúžia,“ povedal Kucsa.

Pred tretím zápasom série sú tak Piešťanské Čajky v nezávideniahodnej situácii. Prehrávajú 0:2 a na palubovke súpera musia bezpodmienečne vyhrať. Ružomberčanky však chcú doma zavŕšiť návrat na ligový trón. „Nemôžeme sa vzdať. Dôležité bude, aby sme bojovali a aby nám padli nejaké strely vrátane ťažších. Ukázali sme, že vieme hrať aj s Ružomberkom. Ony vyhrali u nás, preto by sme im teraz radi vyviedli to isté,“ poznamenala Mikulášiková.

TS Zdroj: www.piestanskecajky.sk

REKLAMA