Úvod Novinky Basketbal: Čajky na Šamorín nestačili, sezónu uzavrú doma

Basketbal: Čajky na Šamorín nestačili, sezónu uzavrú doma

REKLAMA

Piešťanské Čajky dnes súboj o tretie miesto v basketbalovej ženskej extralige neukončili. Hoci v prvom zápase na domácej palubovke nad ŠBK Šamorín jasne dominovali, dnes v sobotu 7 올챙이 db 다운로드. apríla na Šamorín na jeho palubovke nestačili. Prehrali 60:55 a o tom, kto získa bronz sa bude rozhodovať v treťom zápase 11. apríla v Diplomat aréne Jurassic Raw.

Domáce hráčky dnes podali oveľa lepší výkon ako v prvom vzájomnom zápase o tretie miesto v ženskej extralige 포토샵 다운로드. Čajky porazili v prvom polčase 36:30. Piešťanské hráčky sa snažili po prestávke súboj otočiť na svoju stranu, ale márne. Pár minú pred koncom boli len jeden koš od vyrovania stavu, ale Šamorínčankám sa podarilo opäť odskočiť 실버 패스트 다운로드. Napokon v dramatickom zápase zvíťazili 60:55, vyrovnali stav série na 1:1 a rozhodovať sa tak bude v treťom vzájomnom zápase.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Piešťanské Čajky tak ukončia sezónu pred domácim publikom 포켓몬스터 하트골드 드라스틱 다운로드. To buď bude môcť v stredu 11. apríla oslavovať víťazstvo a zisk bronzových medailí ak Čajky vyhrajú, alebo v prípade prehry im ostane iba trpká chuť štvrtého miesta Notosans.

Príďte podporiť Čajky v poslednom zápase sezóny o 18:00 h do Diplomat arény.

-th- Foto: L. Ďuračka

REKLAMA