Úvod Novinky Basketbal: Čajky majú bronz, vyhrali ho pred domácim publikom

Basketbal: Čajky majú bronz, vyhrali ho pred domácim publikom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Čajky zdolali v treťom rozhodujúcom zápase o extraligový bronz v stredu 11. apríla na domácej palubovke ŠBK Šamorín 67:46 쥐가 백마리 다운로드. Posledný úspešný zápas tohtoročnej sezóny tak mohli osláviť so svojimi fanúšikmi.

Čajky položili základ úspechu už v prvom polčase, ktorý vyhrali 39:30 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Pilierom ich víťazstva bola hra v obrane, kde zaznamenali 33 úspešných obranných doskokov, kým ich súperky len 18.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Strelecky sa z Čajok darilo predovšetkým Nikole Dudášovej, ktorá strelila 15 bodov, z čoho boli tri presné trojkové pokusy.  Trinásť bodov pridala Jenna Smithová a 12-stmi prispela aj Angelika Slamová, ktorá strávila na palubovke 37 minút, čo bolo najviac zo všetkých hráčok 취영롱 다운로드. Rovnako 12 bodov strelila tiež Emilija Podrug. Piešťanská rozohrávačka Terézia Páleníková pridala ďalších 7.

Čajky tak po sérii extraligových strieborných medailí, keď nad ich sily bol len Good Angels, tento raz získali bronz 국제시장 영어자막 다운로드. Hoci v základnej časti skončili druhé a porazili Ružomberok, ten po posilnení sa o skúsené Američanky v druhej polovici sezóny predvádzal lepšie výkony a zaslúžene postúpil do finále iptime searcher. V ňom však nestačil na Good Angels, ktoré si pripísali pätnásty titul v poradí. Je to nateraz aj ich posledný, keďže družstvo po tejto sezóne končí 사탄의인형 2019 다운로드.

-th- Foto: -vv-

REKLAMA